Childhood Cancer Fund Rugutė

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Sveikinti su gimtadieniu niekada nėra vėlu!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on pinterest

Būna ir taip! Mylimos Augustės gimtadienis yra spalio 28 d. Paruošę dovaną laukėme mergaitės tą dieną atvyksiančios į ligoninę tęsti gydymo. Kaip neretai būna, gydymą teko atidėti dėl „nukritusių“ kraujo rodiklių ir mergaitė liko namuose. Praėjus savaitei, mergaitei ruošiantis vykti į ligoninę, buvo atliktas kontrolinis Covid-19 tyrimus. Paaiškėjo, kad įsiprašė dar ir šis nekviestas „svečias“. Kol pasveiko, Augustė izoliavosi kartu su šeima.

Pagaliau praėjusį sekmadienį išgirdome, kad mergaitė jau tikrai atvyks tęsti gydymo. Taip pirmadienį pasipuošėme plačiomis šypsenomis ir išskubėjome perduoti dovanos, juk su gimtadieniu sveikinti niekada nėra vėlu! Ar ne taip?

Miela Auguste, sveikiname Tave aštuonerių metų gimtadienio proga! Būk ir toliau tokia pat rūpestinga, atjaučianti ir slauganti savo lėles bei gyvūnėlius.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on pinterest
Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.