Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Medikamentai ir slaugos priemonės

Pašėlusiai vėjuotą penktadienį išskubėjau į Kauno klinikas, kad perduočiau tris krepšelius. Į pirmąjį krepšelį įdėjau medicininių klijų valiklio NILTAC. NILTAC yra efektyvi priemonė, kai reikia be skausmo, kuo švelniau nuo odos nuklijuoti pleistrus.

Į antrąjį krepšelį įdėjau burnos purškiklio Mucosamin Spray. Viliuosi, kad ir ši priemonė padės užgesinti gaisrus mažųjų gerklytėse bei užgydys atsiradusias skausmingas žaizdeles. Kaskart norisi išbandyti vis naujas slaugos priemones, kad po to būtų galima parinkti labiausiai tinkančias kiekvienam pacientui.

Trečiasis krepšelis buvo pats svarbiausias – į jį sudėjau medikamentus, kurių labai laukė vienas mažas pacientas bei jo gydytojai. Šiuos medikamentus reikėjo pristatyti kuo greičiau, kad būtų pradėta kova su neuroblastomos recidyvu.

Mano ir viso „Rugutės“ fondo svarbiausias prioritetas visada buvo ir išliks laiku suteiktas gydymas bei tikėjimas, kad visi – vaikas, jo šeima, gydytojai, mes, jūs – susitelkę ir surėmę pečius įveiksime skaudų likimo iššūkį.

Todėl žemai lenkiuosi rėmėjams, nes tik jūsų dėka vos tik sužinojusi apie kilusį nekompensuojamų, tačiau būtinų medikamentų poreikį galiu nieko nelaukdama jų parūpinti. Ačiū, kad kartu dovanojame viltį, tikėjimą ir žinojimą, kad nei viena šeima neliks vieniša šiame sunkiame kovos su liga kelyje.

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us