Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Atpūskime palankų vėją Jauniui

 Neabejojame, kad tie, kurie sekate „Rugutės“ veiklą, ne kartą skaitėte ir apie šį žavų berniuką. Taip, tai – šaunusis Jaunius. Visai nesenai, kovo viduryje, džiaugėmės gera žinia, kad liga sustabdyta ir kiti kontroliniai tyrimai bus atliekami tik gegužės mėnesį.

Deja, prieš kelias savaites Jaunius sukarščiavo ir atvykus į ligoninę išgirdo žinią – jis vėl turi leistis į kelią audringu ligos vandenynu. Gydytojai ėmė ieškoti galimybių, kaip padėti berniukui, o mes laukėme stipriai suspaudę kumščius. Ir šiandien jau galime rašyti, kad vėl pagavome viltį už uodegos – Jauniui gali padėti Norvegijoje atliekama CAR-T ląstelių terapija. Taigi mūsų Jaunius išplaukia gydymui į Norvegiją.

Žemai lenkiamės vaikų onkohematologijos centro vadovei dr. Jelenai Rascon už visas jau įdėtas ir šiuo metu dedamas pastangas. Širdingai dėkojame Sveikatos apsaugos ministerijai per pusę dienos priėmusiai sprendimą ir suteikusiai Jauniui galimybę pirmajam iš Lietuvos taikyti CAR-T ląstelių terapiją.

Kaip žinia, Sveikatos apsaugos ministerija apmoka tik gydymo išlaidas, o kitos išlaidos – už keliones, apgyvendinimą, nenumatytas procedūras – gula ant tėvų pečių. Visus metus kartu su Jumis buvome stipriausia Jauniaus palaikymo komanda, todėl kviečiame ir dabar plaukti kartu! Nuraminkime audras, padėkime laiveliui neužplaukti ant seklumos ir nuimkime finansinę naštą nuo tėvų pečių.

Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ atidarė atskirą sąskaitą, į kurią Jūsų pervesta parama bus skirta tik Jauniaus kelionei į Norvegiją:

🎗Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

🔶 A. s. LT32 7044 0600 0594 6980

🔶 per PayPal – el.pašto adresas edita@rugute.lt

📧 Paskirtyje parašykite palaikymo linkėjimą Jauniui. Sąskaitos kopijos bus siunčiamos šeimai ir jie perskaitys Jūsų palaikymo žodžius.

Ačiū!

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us