Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Laikykime Emiliją už rankos

Mes visi tam tikru gyvenimo momentu prieiname kryžkelę, kai turime pasirinkti, sukti kairėn ar dešinėn, eiti tiesiai, o gal apsisukti ir grįžti atgal. Koks pasirinkimas bebūtų, jis nulemia tolesnius kelio per gyvenimą vingius ir iššūkius.

Tokias kryžkeles visada prieina ir vaikai, einantys onkologinės ligos keliu. Tik šie vaikai neturi pasirinkimo stabtelti, pagalvoti ir, jei norisi, apsisukti ir grįžti atgal. Jie gali rinktis, tik kuria kryptimi judėti pirmyn. Ir apsispręsti turi labai greitai, nes svarstymams sugaišta diena, valanda ar net minutė gali visiškai pakeisti kelionės pabaigą.

Šiandien kryžkelėje stovi Emilijos šeima. Ši žavi dešimtmetė mergaitė 2020 metų rugsėjį išgirdo vaikams itin retą melanomos diagnozę. Emilijos kelionė per ligą kupina audrų, stačių kalnų ir staigių vingių. O šiandien mergaitei ir jos šeimai reikia pasirinkti, ar gydymą tęsti namuose, ar visgi vykti ieškoti pagalbos svetur į Izraelį. Pastarosiomis dienomis vyksta konsultacijos su geriausiais Izraelio onkologais, derinamos gydymo galimybės. Visa tai dovanoja Emilijos šeimai viltį, tačiau tuo pat metu ant jų pečių nugula didžiuliai finansiniai įsipareigojimai, nes preliminari gydymo kaina yra išties didelė. Kad Emilija galėtų išvykti ir gauti pirmąsias procedūras būtina 60 tūkst. eurų suma. O tai šeimai yra didžiulis iššūkis, prilygstantis kopimui į patį Everestą.

Benas Lyris yra pasakęs: „Kad pasiektum kalnų viršūnes, reikia bent vieno žmogaus, kuris eina kartu ir tiki Tavo kelione.“ Tad kviečiame suremti pečius ir tapti ta Emilijos palaikymo komanda, kuri tiki šia mergaitės kelione ir yra pasiryžusi kartu kopti į patį stačiausią kalną. Tik drauge galime pasiekti viršūnę, kur mergaitės laukia skambių dainų ir jau beveik paaugliškų svajonių kupina vaikystė.

Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ atidarė atskirą sąskaitą, į kurią pervesta Jūsų parama bus skirta tik Emilijos gydymui. Lašas prie lašo sudaro vandenyną, todėl be galo svarbi kiekviena, kad ir mažiausia suma, kurią galite paskirti mergaitės kovai už Gyvenimą:

🔶 į atsiskaitomąją sąskaitą LT69 7044 0600 0571 3029

🔶 per PayPal – el.pašto adresas edita@rugute.lt

🔶 Paskirtyje parašykite palinkėjimą Emilijai. Sąskaitos kopijos bus siunčiamos šeimai ir šeima perskaitys Jūsų palinkėjimą.

Kartu su Emilijos šeima iš visos širdies dėkojame buvusiam Izraelio ambasadoriui Lietuvoje Amir Maimon, stipriai paėmusiam mergytę už rankos ir atvėrusiam galimybę gauti pačias pažangiausias konsultacijas. Gera žinoti, kad Izraelyje jau yra stiprus Emilijos palaikymo būrys.

Ačiū!

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us