Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Oktavijus

2021 metais trylikametį Oktavijų užklupo ūminė mieloblastinė leukemija ir sukėlė daug įvairių negalavimų. Berniukas kantriai, žingsnis po žingsnio ėjo gydymo keliu, kol galiausiai jam buvo atlikta kamieninių kraujo ląstelių transplantacija. Po transplantacijos buvo pasiekta remisija, teikusi vilties, kad pagaliau prasidės ilgai lauktas atokvėpis ir gyvenimas tekės taip pat ramiai, kaip ir iki susidūrimo su liga.

Deja, remisijos metu Oktavijų nuolat užklumpa vadinamos lydinčios ligos, neleidžiančios užmiršti patirto gydymo ir pilnai pasinerti į paauglio gyvenimą. Prieš dvi savaites sužinojome, kad Oktavijus nuo gruodžio pradžios gydomas Vaikų onkohematologijos centre, o norint išpildyti jo begalinį troškimą išvykti į namus būtina leidžiamus medikamentus pakeisti geriamaisiais. Tą pačią dieną kibome į vaistų paieškas.

Oktavijui būtinų geriamų medikamentų Lietuvoje nebuvo, tad teko nemažai paplušėti, kol juos radome… Vokietijoje!

Šiltai dėkojame visiems remiantiems „Rugutę“, tik jūsų dėka galėjome paskirti 2047,25 eurų, kad Oktavijus galėtų tęsti gydymą namuose. Visa širdimi berniukui linkime atokvėpio ir ramaus laiko!

Žemai lenkiamės Margaritai padėjusiai įsigyti medikamentus Vokietijoje.

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us