Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Nauja draugystė tarp „Rugutės“ ir „Danske Bank A/S“

Skubame pasidžiaugti užsimezgusia nauja draugyste tarp „Rugutės“ ir „Danske Bank A/S“ Lietuvos filialo! Prieš mėnesį gavome šiltą laišką banko atstovės Aistės, kuriame pasakojama, kad birželio 7 dieną ketinama organizuoti labdaros iniciatyvą, kurios metu paaukoti pinigai būtų skirti „Rugutės“ globojamiems vaikams.

Išaušus trečiadienio rytui, nešinas baltasparniais „Palankaus vėjo malūnėliais“, ilgametis fondo savanoris Linas išskubėjo į Danske Bank Lietuvoje biurą, kur susirinkusiems darbuotojams papasakojo apie fondo veiklą, išsikeltus tikslus, kasdien patiriamus rūpesčius ir džiaugsmus. Renginio metu banko darbuotojai „Rugutei“ paaukojo 935,50 eurų. Ši parama padės užtikrinti kokybišką vaikų gydymą naujausiais medikamentais ir slaugos priemonėmis.

Nuoširdžiai dėkojame banko kolektyvui ištiesus draugystės ir paramos ranką mažiesiems kovotojams. Dėkojame visiems iškepusiems keksiukų! Labai džiaugiamės ir vertiname parodytą pasitikėjimą bei tikėjimą mūsų veikla ir pažadame, kad dirbdami kartu galėsime padovanoti dar daugiau vilties ir galimybių pasveikti.

Aistės nuotraukos

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us