Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Matukas

Gera pasakoti, palaikyti ir didžiuotis vaikais, einančiais begalinių išgyvenimų keliu. Dar vienas žavus šelmiškas berniukas Matukas prieš kamieninių ląstelių transplantaciją trumpam apsigyveno „Rugutės namuose“. Prieš transplantaciją Matukui buvo taikomas spindulinis gydymas ir jis galėjo vykti į procedūras išsimiegojęs ir puikiai pailsėjęs ne ligoninės palatoje. Apie sūnelio kelionę ligos keliu pasakoja mama:
 
„2018 metų rugsėjo mėnesį Matukui buvo nustatyta ūmi limfoblastinė leukemija. Liga pasireiškė aukšta temperatūra ir nukritusiu hemoglobino kiekiu. Tuomet sūneliui buvo vos 9 mėnesiai. Mūsų gyvenimas apsivertė aukštyn kojom. Ilgą laiką teko praleisti ligoninėje, tačiau po 8 mėnesių sėkmingo gydymo pagaliau galėjome džiaugtis namais ir bandyti grįžti į normalų kasdieninį šeimos gyvenimą. Tačiau nepraėjus nei metams, kai buvo baigtas intensyvus gydymas, liga sugrįžo. Šį kartą liga grįžo paslaptingai, be jokių ryškių simptomų. Dėkingi likimui, kad, galbūt, laiku pastebėjome. Kovo mėnesį antrą kartą pradėjome eiti ligos keliu. Šiuo metu gydymo rezultatai džiugina, ligos neliko, tačiau Matukui būtina transplantacija. Tai mūsų šansas išvyti ligą visiems laikams ir suteikti Matukui linksmą vaikystę.“
 
Šiandien Matukas iš „Rugutės namų“ išvyksta į ligoninę, kad įveiktų sunkiausią ligos etapą. Sudėkime maldai rankas ar suspauskime kumščius ir palaikykime berniuką šioje itin sudėtingoje kelionės atkarpoje.
 
Matukai, linkime būti atkakliu ir stipriu kovotoju, negailestingai nuvejančiu ligą ir drąsiai pasitinkančiu svajones ir žaidimų bei juoko kupiną vaikystę!
Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us