Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dviračių žygis „Rugutei“ – jau trečią kartą!

Šių metų gegužės 18 d. vyks jau tradiciniu tampantis dviračių žygis „Rugutei“. Pradinė šio žygio idėja gimė 2010 metais, trims vyrukams iš Jungtinės Karalystės – John Gwilliams, Alan Quinlan ir Nick Miles – lankantis Lietuvoje darbo reikalais.

2011 ir 2012 metais vykusių žygių tikslas buvo ne tik įveikti šimtus kilometrų minant pedalus per Lietuvą ir užmegzti ryšį tarp dviejų šalių, bet ir aplankyti įvairiose Lietuvos vietovėse gyvenančius fondo „Rugutė“ globojamus vaikus.

Pirmojo (2011 m.) žygio metu trys dviratininkai įveikė apie 700 kilometrų, o 2012 metais apie 850 kilometrų numynė jau penki žygio dalyviai. Dviratininkai džiaugėsi šiltais susitikimais su vaikais Širvintose, Panevėžyje, Radviliškyje, Šiauliuose, Tauragėje ir Kaune. Abu šie žygiai per Lietuvą dviratininkams buvo tikras iššūkis, nes jų pasirinkti maršrutai reikalavo išankstinio pasiruošimo, fizinės ištvermės ir didelio ryžto.

Šiais metais organizuojamas dviračių žygis kitoks – atstumas nuo Vilniaus iki Trakų įveikiamas daugeliui!

Gegužės 18 d. 10.00 val. dviratininkai startuos Vilniuje, prie verslo centro „Green Hall“ (Upės g. 21). Finišas – laisvalaikio ir verslo centre „Kempingas Slėnyje“ (Slėnio g. 1, Trakai). Žygio atstumas – apie 42 km.

Kviečiame onkologine liga sirgusius (sergančius) vaikus ir jų šeimų narius gegužės 18 d. prisijungti prie šios gražios akcijos – minant dviračio pedalus pajusti bendrumo jausmą ir prasmingai praleisti laiką su žmonėmis, dovanojančiais beribį dėmesį ir meilę vaikams. Visus, kuriems 42 km atstumas per didelis, kviečiame prisijungti prie dviratininkų 13.30 val. Trakų geležinkelio stotyje ir drauge numinti likusius 2 km iki finišo.

17.00 val. akcijos organizatoriai pakvies visus dalyvius drauge maloniai praleisti likusią dienos dalį: vaikai (kartu su suaugusiaisiais) galės šaudyti iš lanko, leisti aitvarus, pūsti milžiniškus muilo burbulus, žaisti krepšinį, futbolą, paplaukioti jachta ar net pasivažinėti SEGWAY.

„Proga nuveikti šį tą prasmingo, ypač jei tai padės vaikams pasveikti (nesvarbu, kurioje pasaulio šalyje jie gyventų) ir kartu leis užmegzti šiltesnį ryšį su kolegomis Lietuvoje, manyje nepaliko jokių abejonių ir aš labai džiaugiuosi, kad ėmiausi šio projekto.“ – sako Alan Quinlan, vienas iš dviračių žygio iniciatorių.

Jei Jūsų šeima mėgsta aktyvų poilsį ir Jus sudomino šis kvietimas, susisiekite su mumis el. paštu info@rugute.lt ar telefonu +37068720466.

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us