Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Devid jau sportuoja

Gruodžio pradžioje sulaukėme Devid mamos prašymo padėti nupirkti treniruoklį sūnui. 2017 metais vienuolikmečiui Devid buvo diagnozuota Ewing sarkoma.

Liga pasitraukė, tačiau liko pasekmės, kurias laiške-prašyme aprašė mama: „Ateinu pas jus su dideliu pagalbos prašymu. Šiuo metu Devid po reabilitacijos, bandom darbuotis, bet, deja, ne viskas taip, kaip norisi. Mes dedam visas pastangas, juk stebuklų niekas nepadarys ir, kol kojytėje bus metalas, Devid negalės jos pilnai ištiesti. Bet sumažinti kontraktūrą ir palaikyti rezultatą įmanoma ir reikia, o tam būtini kompleksiniai pratimai. Pasiekti norimų rezultatų mums labai trukdo metalas kojytėje… Mankštos labai skaudžios, o kartais beveik neįmanomos, kineziterapeutai visą laiką jaučia pasipriešinimą… Tariausi su daug gydytojų, kaip palengvinti Devid kančias… Deja, šiuo momentu jam daug kas netinka… Bet vis dėlto atradom tai, kas gali berniukui palengvinti gyvenimą. Visi gydytojai pritarė, kad rankų-kojų Motomed dviratis būtų labai naudingas stiprinti raumenukus ir mankštinti kelio sąnarį. Tik kiekvieną dieną važiuoti į tokią mankštą mums būtų sudėtinga, nes gyvename 5 aukšte, o Devid sunkiai įveikia laiptus. Be to berniukas jau didelis ir tėtis jau nebepajėgia jo nunešti ant rankų.“

Šiandien iš visos širdies dėkodami fondo rėmėjams pranešame džiugią žinią – Devid jau sportuoja. Ačiū, kad dėl Jūsų paramos galėjome sumokėti 4269,00 Eur ir padėti berniukui sveikti.

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us