Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kai planai pasikeičia

Kartais nutinka ir taip. Dar 2018 metų lapkričio mėnesį gavome kvietimą deleguoti vieną vaiką į Tarptautinę vaikų, sergančių leukemija, savaitę Turkijoje. Šio renginio tikslas – suburti skirtingų tautybių vaikus, sirgusius leukemija, kad jie susidraugautų ir palaikytų vieni kitus, drauge žaisdami patirtų kuo daugiau teigiamų emocijų, pažintų kitą šalį, jos žmones, kultūrą, istoriją.

Šių metų pavasarį, pateikę nuostabios mergytės vardu Tija dokumentus, sužinojome, kad dėl nenumatytų priežasčių renginys šiais metais neįvyks. Nieko nėra skaudžiau, kaip suteikti vaikui viltį ir ją atimti, todėl nusprendėme, kad Tija vis tiek vyks į Turkiją, tik ne dalyvauti renginyje, o pažinti Turkiją, jos gamtą ir pailsėti kartu su mama ir tėčiu.

Tijai sugrįžus, mus pasiekė laiškas: „Grįžome nuostabiai pailsėję! Edita, ne tik Tija šioje kelionėje šypsojosi, visi mėgavomės kiekviena akimirka kartu, puikiu viešbučiu, kuriame gyvenome kaip pasakoje ir tikrai pamilome Turkiją. Sakoma, kad pasakos tik vaikams, nes jie tiki stebuklais, galiu paprieštarauti! Jūs mums padovanojot tikrą stebuklą!!! Mokytis mėgautis kiekviena gyvenimo minute išmoko skaudžios gyvenimo pamokos, o tokios kelionės priverčia pailsėti nuo kasdienio bėgimo.”

Džiaugiamės, kad nenuvylėme Tijos ir dėkojame fondo rėmėjams. Be Jūsų pasakos nevirstų realybe!

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us