Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aras

 Esu Aras, man 21 metai. Jei neklystu, tai buvo 2010 ar 2011 metų ruduo, man buvo 11 metų, kai vieną dieną, dėl nesibaigiančių pilvo skausmų mane išvežė į Santariškes. Pamenu, koks man šokas buvo, kai po poros testų ten man diagnozavo ūminę limfoblastinę leukemiją.Tuo metu nesupratau, kas tai yra, todėl man pasakė paprasčiau, kad sergu kraujo vėžiu. Man buvo šokas ir negalėjau tuo patikėti. Tai nebuvo lengvi metai man ir atrodė vaikystėj, kad visas gyvenimas griūva. Tačiau taip nebuvo, su pozityvu praėjau visą gydymą, kuris buvo gana ilgas ir pratęsiau gyvenimą lyg niekur nieko.

Dabar esu ISM vadybos ir ekonomikos universiteto studentas ir ISM studentų atstovybės narys. Be viso šito rinkausi daug patirties darbuose ir ilgą laiką dirbau kavos versle. Dievinu kavą, dėl to man niekada nebuvo gaila nei laiko, nei jėgų studijuoti ir dirbti tuo pačiu metu. Esu be galo laimingas savo gyvenimu ir tai kas buvo praeityje mane tik sustiprina, nes žinau, kad ir kas atsitiktų, tai manęs nesustabdys.

To ir linkiu vaikams kurie praeina šį etapą savo gyvenime, daug stiprybės ir laimės. Tai yra gyvenimo dalis ir ji labai daug ko išmoko, o po viso gydymo jūs būsite stipresni nei bet kada anksčiau ir sieksit savo tikslų prisimindami, kad jūsų, gyvenime, nesustabdė net sunki liga.

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us