Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Simonas vyko į konsultaciją

Šią savaitę Supergelbėtojas Simonas vyko į planuotą konsultaciją klinikoje „Institut Gustave Roussy“. Nors kelionė iš Norvegijos į Prancūziją užtruko žymiai ilgiau nei planuota, tačiau nuo berniuko veido nedingo šypsena. Belaukdama konsultacijos šeima susitiko su vaikais, paliestais DIPG (difuzinės smegenų tilto gliomos) iš viso pasaulio. Labai norime pasidalinti jautriu Simono mamos pasakojimu:

„Laukiame gydytojo konsultacijos. Vėluoja smarkiai. Trys su pusė valandos laukimo vieno geriausių gydytojų, gydančių DIPG. Laukia ir berniukas su tėvais. Susitinka mano ir jo mamos akys. Be žodžių aišku DIPG… Kalbamės neminėdamos monstro vardo… Jų sūnui diagnozė nustatyta prieš 5 metus ir padeda tas gydymas, kuris Simonui nepadėjo…

Sulaukus gydytojo, Simonas jam pareiškia, kad vaistai neskanūs ir lai duoda skanių. Verčiu Simono žodžius gydytojui į anglų kalbą. Gydytojas atneša dovaną už tai, kad Simonas geria neskanius vaistus. Sūnus tuoj pat išpakuoja ir nusivilia. Mašina su nedegančiomis lempomis. Jis tarsteli, kad gydytojas nemoka pirkti dovanų. Verčiu Simono žodžius vienam geriausių Europos gydytojų. Kaip kompensaciją gydytojas pasiūlo pažaisti su jo antspaudu. Simonas suantspauduoja viską ką galima, net mano ir Dr. Jacques Grill rankas.

Jau sutemus išeiname iš ligoninės. Koridoriuje laukia dar dvi šeimos. Prie vienos Simonas pribėga. Draugas. Rumunų šeima, kurią sutikome praėjusio vizito metu. Kita šeima. Su DIPG. Mama paklausia, ar mes iš Norvegijos. Ji tiesiog žino mano vaiką, kaip ir aš žinau daug vaikų. FB DIPG tėvų grupė sutraukia pasaulį iki 20 kvadratinių metrų ligoninės laukiamajame 9 aukšte.“

Kartu su Simono šeima visa širdimi prašome LAIKO šiam berniukui. Tik LAIKAS yra mūsų VILTIS ir TIKĖJIMAS, kad netrukus bus patvirtintas efektyvus gydymas būtent šia liga sergantiems vaikams. Tad jei po Kalėdų eglute rastumėte LAIKO, persiųskite jį SIMONUI.

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us