Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Reinoldo svajonė

Jau ne vienerius metus Kaziuko mugė „Rugutės“ vaikams atneša daug džiaugsmo, tačiau šįkart mugė buvo ypač svarbi vienam nepaprastam berniukui – dešimtmečiui Reinoldui.
 
Dėl onkologinės ligos regėjimo netekęs Reinoldas jau seniai stebina savo atkaklumu ir gebėjimu prisitaikyti. Dar labiau nustebome išgirdę, kad vaikas jau kurį laiką svajoja tapti Kaziuko mugės prekeiviu. Svajonę su džiaugsmu išpildėme. O kaip Reinoldui sekėsi prekiauti, pasakoja jo mama Asta:
 
Gera, kai pildosi vaiko norai…
 
Netikėta, nuostabu, puiku – net žodžiais negaliu išreikšti to jausmo, kuris užliejo praėjus Kaziuko mugei. 
 
Išsipildė Reinoldo svajonė paprekiauti tikroje Kaziuko mugėje. Ji išsipildė su kaupu.
 
Ruošėsi jis tam labai atsakingai ir kruopščiai. Dar praėjusį rudenį pradėjęs verti apyrankes ir raktų pakabučius, jau kalbėjo, kad norėtų savo darbelius pardavinėti. Aš, mama, galvojau, kad šis jo noras laikinas, aiškinau, kad Kaziuko mugei reikia rimtai ruoštis ir neužtenka kelių darbelių. O jis atkirto: „Gerai, padarysiu daug!“, ir nuo sausio mėnesio pradėjo verti pakabučius raktams. Artėjo pavasaris, noras neblėso. Vieną vakarą aplankyti Reinoldo užsuko Linas. Jam Reinoldas irgi papasakojo apie savo tikslą ir parodė darbelius. Linas pažadėjo padėti. Pasitaręs su Edita ir Dainoru pranešė mums puikią žinią: Reinoldui bus išpirkta vieta prekiauti Vilniaus Kaziuko mugėje!
 
Sužinojęs, kad tikrai galės prekiauti, jis darbavosi dar uoliau. Suvėrė 172 raktų pakabučius ir prie kiekvieno jų prikabino Brailio raštu atspausdintą palinkėjimą. Tai pirkėjus žavėjo labiausiai. Nusipirkęs raktų pakabutį pirkėjas gaudavo ir Brailio abėcėlę, kad grįžęs namo galėtų perskaityti Reinoldo palinkėjimą. Nekantriausiems Reinoldas perskaitydavo iš karto. Šypsenos neblėso nei Reinoldo, nei pirkėjų veiduose. Svarbiausias momentas buvo tada, kai jo suvertą raktų pakabutį įsigijo ir Lietuvos Prezidentė. Aš, kaip mama, nepamenu tokio laimingo savo sūnaus. Visas tris mugės dienas jis buvo kupinas energijos ir džiaugsmo. O dabar jau kuria naujas idėjas ir svajoja apie kitų metų Kaziuko mugę.
 
Ačiū „Rugutei“ už tai, kad pildo visus vaikų norus ir suteikia jiems tiek džiaugsmo!
Ačiū fondo savanoriams, kurie padėjo Reinoldui prekiauti!
Ačiū draugams už visokeriopą pagalbą!
Ačiū visiems, pirkusiems pakabučius, dovanojusiems Reinoldui tiek daug gerų emocijų ir suteikusiems dar daugiau pasitikėjimo savimi!
Ačiū!
 
Iš visos širdies dėkojame savo rėmėjams už Reinoldui suteiktą džiaugsmą ir vertingą patirtį.
Šaunuoliui Reinoldui linkime ir toliau taip pat atkakliai siekti savo tikslų!
Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us