Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Prasmingų 2020-ųjų metų!

Atsigręždami atgal stengiamės prisiminti visa, kas mus palietė 2019-aisiais. Itin džiaugiamės, kad kartu su gydytojais, gydančiais vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis, galėjome dar labiau prisidėti prie sėkmingesnio vaikų gydymo, užtikrinti pažangiausių gydymo schemų taikymą, finansuoti Lietuvoje neatliekamus tyrimus, apmokėti už būtiną operaciją Lenkijoje, padėti įsigyti klausos aparatus, aprūpinti centrinės venos kateteriais ar kitomis būtinomis medicinos priemonėmis.
 
Svarbi yra ir suteikta parama Vaikų ligoninės onkohematologijos centro palatų renovacijai. Juk palata – laikini namai, kuriuose vaikai priversti praleisti savaites, o kartais, dėl kilusių gydymo komplikacijų, net mėnesius. Kuo jaukesnės ir patogesnės palatos, tuo daugiau šypsenų ir optimizmo.
 
Džiaugiamės galėję lydėti slaugytojas į konferencijas, nes manome, kad pritaikyti nauji įgūdžiai padeda kiekvienam mažam pacientui pasijausti geriau gydymo kelyje.
 
Ne mažiau svarbūs buvo ir fondo įgyvendinti tęstiniai projektai, kai kartu su kitų šalių vaikais, įveikusiais onkologinę ligą, susikibę už rankų garsiai drąsinome šiuo metų esančius ligoninės.
 
Taip, neišvengėme ir sunkių akimirkų, kai dėkojome savo Didiesiems Draugams už galimybę juos pažinti ir būti šalia.
 
Būtent šiandien už tai, kad galime tęsti veiklą ir remdamiesi sava patirtimi padėti jau kitiems vaikams išgirdusiems onkologinės ligos diagnozę norime žemai nusilenkti ilgamečiams ir naujiems rėmėjams, verslo įmonių, mokyklų ir privačių asmenų iniciatyvoms, visiems, rėmusiems „Rugutę“, nes tik Jūsų nuolatinė parama bei tikėjimas fondo kasdiene meile sergančiam vaikui virto realia, labai reikalinga pagalba šioje nesuvokiamai sunkioje vaiko ir visos šeimos kelionėje atgal į Gyvenimą.
Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us