Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Penktasis festivalis „Auginkime gėrį – gerumu“

Liepos 7-8 dienomis ežerų ir Labanoro girios apsuptame Saldutiškio miestelyje (Utenos raj.) penktą kartą vyks festivalis „Auginkime gėrį – gerumu“. Jo organizatoriai kviečia dalintis su onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais. Renginio metu surinktos lėšos bus skirtos fondui „Rugutė“ ir panaudotos trūkstamiems medikamentams, medicininėms ir slaugos priemonėms pirkti.

Festivalis prasidės liepos 7 d. 12 val. Dienos programos metu bus galima klausytis ir linksmai laiką leisti su legendine grupe „BIX“, Edgaru Lubiu („Amberlife“), Paulina Kerulyte, Fausta Šukyte ir Afrikos būgnų šou.

Renginio organizatoriai, suprantantys donorystės svarbą, kasmet kviečia visus ne tik pramogauti, bet ir dovanoti kraujo tiems, kuriems jis gyvybiškai svarbus. Liepos 7 d. nuo 14:00 val. iki 17:00 val. vyks donorystės akcija „Padovanok lašelį Saldutiškyje“. Ją vykdys Nacionalinio kraujo centro komanda. Lietuvoje kasdien reikia keturių šimtų donorų, kad būtų suteikta pagalba sužeistiems avarijose, nukraujavusiems per operacijas, sergantiems onkologinėmis ligomis. O vasarą kraujo ypač trūksta!

Liepos 7 d. renginio pievoje ieškokite ir „Rugutės“ palapinės su jau vaikų, sergančių onkologinėmis ligomis, simboliu tampančiu palankaus vėjo malūnėliu. Kilni mintis siejama su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metais. Lai po pievą pasklinda 100 vėjo malūnėlių, atnešančių vaikams daugiau vilties, tikėjimo ir pažangesnį gydymą. O svarbiausia – palankų vėją jų ilgoje ir sunkioje kelionėje per ligą.

O liepos 8 d. (sekmadienį) nuo 10:00 val. iki 15:00 val. organizatoriai kviečia į šeimyninį žygį Labanoro girios takais už mažuosius ligoniukus. Būtina išankstinė registracija telefonu +370 645 70714.

 

Žemai lenkiamės šio renginio sielai Mildai už kilnios idėjos tęstinumą
ir nenuilstamą pagalbą sergantiems vaikams.

Ačiū visiems, kurie liepos 7 d. bus kartu ir surems pečius
už sėkmingesnę vaikų kelionę ligos keliu.

 

Informacija apie renginį:

www.auginkimegerigerumu.lt
www.facebook.com/AuginkimeGeriGerumu
www.facebook.com/events

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us