Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pasiryžę stovėti šalia Augustės

Su žaviąja Auguste susipažinome 2019 metais, kai mergaitė Vaikų ligoninėje kovojo su leukemija. Šių metų kovo mėnesį pagaliau galėjome pasidžiaugti, kad Augustė laimėjo didelį bei sunkų mūšį ir toliau gydymą tęs vartodama medikamentus namuose. Ta proga įteikėme jai nešiojamą kompiuterį ir palinkėjome mokytis bei sparčiais žingsniais vytis klasės draugus.
 
O tada atėjo vasara ir mokslus nutraukė karštos saulėtos dienos. Vis stiprėjanti Augustė mus džiugino nuotraukomis iš nesibaigiančių maudynių. Beliko tik sulaukti, kol gydytoja pagaliau ištars žodį „remisija“.
 
Tačiau kai svajonė atrodė jau ranka pasiekiama, mergaitės šeima išgirdo, kad reti pykinimo epizodai, kuriems nerasdavo paaiškinimo, vis tik turi priežastį – liga grįžo ir teks vėl stoti į naujus mūšius.
 
Labai norėjome parodyti Augustei, kad esame pasiryžę stovėti šalia jos kiekvienoje laukiančioje kovoje bei palinkėti begalinio ryžto ir tikėjimo. Tad į dovanų maišelį įdėję lėlę šeštadienį išskubėjome į susitikimą su savo mažąja drauge.
 
Auguste, tu stipriausia, drąsiausia ir atkakliausia kovotoja! Visa širdimi tikime tavimi ir tavo sėkme!
Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us