Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pasaulinę kovos su vėžiu dieną

Vasaris turi dvi mums itin svarbias dienas: vasario 4-ąją – pasaulinę kovos su vėžiu dieną ir vasario 15-ąją – tarptautinę vėžiu sergančių vaikų dieną.

Todėl būtent šiandien norime priminti fondo savanorės Justinos Belevičienės sukurtą unikalų auksinį kaspinėlį – simbolį, sudarytą iš įvairiausių laivelių. Prieš beveik aštuoniolika metų iš nuostabaus Pijaus piešinio – per audringą vandenyną plaukiančio laivelio – atsirado „Rugutės“ tekstuose vis randama metafora apie mažuosius Kapitonus. Mums ji tapo savitu simboliu tų, kuriems tenka įveikti sunkų gyvenimo išbandymą. Juk tiek suaugusiojo, tiek vaiko onkologinė liga yra panaši į kelionę dideliu ir nenuspėjamu vandenynu. Kiekvienoje kelionėje pasitaiko visko – ir ramių dienų, ir stiprių vėtrų, audrų, nepalankaus vėjo, jūros ligos… O pasiekti sėkmę padeda lydinti darni komanda ir, žinoma, palankus vėjas!

Tad šią ypatingą palaikymo dieną dar kartą sakome – būkime kartu, laikykime vieni kitus už rankų, pūskime palankų vėją į Didžiųjų ir Mažųjų Kapitonų laivų bures!

Auksinio kaspinėlio autorė Justina Belevičienė.

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us