Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

„Palankaus vėjo malūnėliai“ – Kaziuko mugėje

Vienuoliktą kartą kviečiame džiaugsmingai pradėti pavasarį, įsigyti geros nuotaikos skleidėją – „Palankaus vėjo malūnėlį“.
 
Kas tai? „Palankaus vėjo malūnėliai“ – paramos akcija, kurios metu pagaminami originalūs vėjo malūnėliai. Šie malūnėliai jau 11 metų simbolizuoja „Rugutės“ fondo tikėjimą, vienybę ir paramą vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis.
 
Koks tikslas? Pagamintas malūnėlis budina pavasarį ir siekia, kad kiekvienų namų balkone ar kieme suktųsi baltasparnis malūnėlis, skleisdamas palankų vėją sergantiems vaikams. 
 
Baltasparnių malūnėlių ieškokite Kaziuko mugėje Vilniuje kovo 6–8 dienomis, prie pat Vilniaus katedros varpinės bokšto. Nepamirškite pasižymėti Facebook įvykio Good Luck Windmills ir ateiti! Mes Jūsų lauksime! 
 
 
Petys į petį už vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis!
 
   
Būsime dėkingi, jei pasidalinkite šia informacija su draugais savo tinklaraščiuose, socialiniuose tinkluose, elektroniniu paštu. 
 
 
Mugės akimirkos:

Daugiau informacijos apie palankaus vėjo malūnėlio idėją, kūrimą, marginimą – www.palankausvejomaluneliai.lt ir socialiniame tinkle „Facebook“ .

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us