Tikiu, kad daugelis iš jūsų, jau seniai sekantys „Rugutės“ veiklą, prisimenate šią mergaitę. 2021-ųjų gegužę sulaikę kvapą stebėjome Lukrecijos pirmuosius žingsnius po galūnės amputacijos. Negalėjome atsižavėti jos šiluma ir ryžtu įveikti vieną piktybiškiausių onkologinių ligų – osteosarkomą – ir iš naujo mokytis vaikščioti.
Šiandien, žvelgdami į nuotraukas iš Olomouce (Čekija), kur Lukrecija dalyvavo lengvosios atletikos „Grand Prix“ serijos varžybose, didžiuojamės dar labiau. Mergina rutulio stūmimo rungtyje užėmė 6 vietą, disko metimo – 7 vietą ir pagerino asmeninį rekordą!
Tai – žinia mums visiems. Kai burbame dėl lietingos vasaros ar smulkių kasdienybės nepatogumų, prisiminkime Lukreciją – drąsią ir įkvepiančią merginą, kuri vietoj nevilies renkasi veiklą, o vietoj liūdesio – tikslų siekimą.
Palankaus vėjo, Lukrecija! Ir iki naujų tavo pergalių!