Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Fondo savanorio Lino pasakojimas apie „Rugutę“

 Į „Rugutės“ tinklalapį pirmą kartą užsukau daugiau nei prieš aštuonerius metus. Vėliau čia netyčia užsukau antrą, trečią kartą… Pradėjau skaityti. Perskaičiau visas vaikų istorijas, visus forumo, kuriame tėvai, vaikai, savanoriai ir kiti dalinasi patirtimi, įrašus. Pradėjau kasdien sekti naujienas ir bent mintimis palaikyti sergančiuosius. Tik gerokai vėliau išdrįsau parašyti. Nedrąsu buvo, nes supratau, kad tai yra ypatinga organizacija, visai kaip tikra šeima. Nesitikėjau, kad kada nors tapsiu jos dalimi.

 The first time I visited the children I went was encouraged by the head of the foundation, Edita. Later, I started visiting the children treated there, traveling through Lithuania together with the Christmas dwarfs, contributing to the organization of the blood donation campaign "Give a droplet" and otherwise helping "Rugute".

 „Rugutėje“ radau puikių draugų. Su vaikais ir jų šeimomis bendrauju ne tik tada, kai ligoninė lieka praeity, bet ir kai nugali liga… Į ligoninę einu ne kaip savanoris ar darbuotojas – einu lankyti mažųjų draugų, susidūrusių su klastinga liga. O iš jų gaunu daug daugiau nei duodu pats.

 Pastarųjų kelių metų vieni stipriausių išgyvenimų yra susiję su „Rugute“. Kaip apibūdinti jausmą, kai nematantis berniukas padovanoja savo darytą apyrankę arba paties siūtą suvenyrinį laivelį? Ar su kuo nors palyginamas jausmas, kai neįgaliojo vežimėlyje sėdintis vaikas varžybose skuba finišo link, o visas stadionas jį palaiko? Ar gali būti neskanus tortas, kurį padaro penkiametis draugas? Ir tai tik maža dalis to, ką išgyvenu drauge su vaikais.

 „Rugutei“ linkiu toliau sėkmingai tęsti darbus vaikams, su vaikais ir dėl vaikų. Gera matyti, kad žmonės kreipiasi į „Rugutę“ ne tik norėdami padėti, bet ir atsineša savo gražių idėjų, kurios jau tapo tradicinėmis: „Palankaus vėjo malūnėliai“, „Muzikinis linkėjimas“, „Dviračių žygis Rugutei“. Padedančių ir nuoširdžiomis idėjomis tikinčių žmonių visada atsiras. Juk gėris traukia gėrį.

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us