Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Laivukai ant kaukių

Kapitonų idėja kilo beveik prieš penkiolika metų iš nuostabaus Pijaus piešinio – per audringą vandenyną plaukiančio laivelio. Tada sukūrėme pasakojimą, kad liga panaši į jūrą, o vaikai – tarsi Kapitonai, plukdantys savo gyvenimo laivelius per šį nenuspėjamą vandenyną. O kelionėje pasitaiko visko: ir ramių dienų, ir stiprių vėtrų, audrų, nepalankaus vėjo, jūros ligos… Nuo 2005 iki 2015 metų „Rugutė“ organizuodavo ypatingos bendrystės renginį „Draugų salą“, į kurį suplaukdavo tiek ligos keliu einantys Kapitonai, tiek jau esantys remisijoje. Prieš renginį vaikai piešdavo savo laivuką. Šiuos piešinius labai saugome iki šiol.
 
Ir štai „Jaukių namų“ salono (Salonas Jaukūs Namai / Cosy Homes) įkūrėjos Astos Kavaliauskaitės dėka nupūtėme dulkes nuo vieno piešinio. Tai – Aistės piešinys. Sunku prisiminti, kiek metų tada buvo Aistei. Ligą ji jau senokai paliko už nugaros ir išaugo į žavią merginą.
 
Kadais pieštas Aistės laivelis buvo labai saugomas, o dabar, sulaukęs šios ypatingos akimirkos, išplaukė į plačiuosius vandenis. Jis puikuojasi ant žavių jūros spalvos kaukių ir saugos mus nuo baisių virusų. Įsigiję kaukę Jūs paremsite vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis ir atpūsite į jų bures palankų vėją!
Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us