Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kristyna eina gydymo keliu

Šalia manęs – ukrainietė paauglė Kristyna. Gegužės pradžioje jau rašėme apie nepaprastą šios šeimos istoriją. Tačiau ar būna kasdieniškų, įprastų istorijų Ukrainos žmonėms, kurių šalyje tęsiasi karas? Mergaitė kartu su sesute ir mama nuo karo pradžios gyveno Anykščiuose. Balandžio mėnesį sugrįžus trumpų atostogų į namus, mergaitei prasidėjo gausus kraujavimas. Jai buvo diagnozuota viena iš leukemijos formų. Pradėtą gydymą Lvivo vaikų ligoninėje šeima nusprendė tęsti Lietuvoje, čia, kur nesigirdi sprogimų ir keletą kartų per dieną nereikia leistis į slėptuvę.

Kristyna, jausdama profesionalų gyd. Indrės Tamulienės rūpestį, žingsnis po žingsnio eina gydymo keliu. Buvo labai gera sutikti trumpam mergaitę ir išgirsti, kaip jai sekasi. Susitikimo metu Kristyna perdavė angelą. Tik nesijaučiu verta tokios ypatingos dovanos ir noriu virtualiai ją perduoti JUMS visiems.

Tai JŪS esate ANGELAI vaikams, išgirdusiems onkologinės ligos diagnozę, kasdien apgaubiantys juos rūpesčiu, malda, suteikiantys paramą „Rugutei“, kad galėtume patenkinti visus kylančius poreikius. Lai ši dovana pasiekia kiekvieno iš JŪSŲ širdį.

O Kristynai visi kartu linkime nesustoti. Lai palankus vėjas padeda įveikti atkarpą iki remisijos!

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us