Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Šv. Kotrynos bažnyčioje aidėjo IX „Muzikinis linkėjimas“

Laimingi veidai scenoje ir klausytojų kėdėse bei juntama vienybė – tokia atmosfera džiugino susirinkusiuosius liepos 5-osios vakarą praleisti Šv. Kotrynos bažnyčioje, kurioje įvyko IX paramos koncertas Musical Wish.

Trečius metus galimybe tapti Kristupo vasaros festivalio dalimi besidžiaugiantis „Muzikinis linkėjmas“ – tai šviesus jaunų menininkų kvietimas pastebėti šalia mūsų esančius vaikus, kasdien sunkiai kovojančius su juos užklupusiu išbandymu – onkologine liga. 2010 metais gimęs renginys šiandien jau tapo reiškiniu, jungiančiu meilę muzikai ir žmogui. Žinia apie labdaros ir paramos fondo „Rugutė“, kurį, netekę savo dukrelės Rugilės, įkūrė Edita ir Dainoras Abrukauskai, veiklą kasmet pasiekia vis didesnį žmonių ratą, o tai – vienas svarbiausių šio koncerto tikslų.

„Kiekvienas žmogus pasirinkęs profesiją ir savo gyvenimo kelią galvoja apie tai, kaip tuo jis galėtų padėti kitiems žmonėms. „Muzikinis linkėjimas“ yra vienas iš tų kelių, kaip muzikantas gali tapti naudingu visuomenei“, – mintimis apie savo dalyvavimą labdaros koncerte dalijasi fleitininkas Paulius Gefenas. Būrys taip nusiteikusių menininkų – arfininkė Agnė Keblytė, sopranas Jomantė Šležaitė smuikininkės Dalia Kuznecovaitė, Justina Auškelytė, Ugnė Liepa Žuklytė, pianistės Simona Zajančauskaitė ir Akvilė Šileikaitė, fleitininkai Paulius Gefenas ir Vytenis Gurstis, violončelininkas Dmitri Yanov–Yanovsky, skaitovė Greta Antanavičiūtė, koncerto vedėjas Dominykas Vaitiekūnas – antradienį žengė į Šv. Kotrynos bažnyčios sceną. Įvairių epochų muzikos garsais ir eilėmis suskambę muzikiniai linkėjimai, tikime, pasiekė daugelio klausytojų širdis.

Tariame nuoširdų AČIŪ kiekvienam koncerto dalyviui – už paaukotą laiką, įdėtą darbą, dėmesį ir begalinį nuoširdumą! Koncerto metu buvo surinkti 524 eurai, kuriuos klausytojai paliko skaidrioje aukų dėžutėje.

Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam atėjusiam, besiklausiusiam ir išgirdusiam!

Nuoširdžiai dėkojame Kristupo vasaros festivaliui už pasitikėjimą ir nuoširdų koncerto idėjos palaikymą!

Ačiū už galimybę koncertuoti Šv. Kotrynos bažnyčioje!

Dėkojame geraširdžiams koncerto pagalbininkams – Agnei Šileikaitei, ištiesusiai draugišką pagalbos ranką maketuojant koncerto afišą!

Ačiū Mantui Vilimui už techninę pagalbą ruošiantis koncertui ir koordinacinį darbą koncerto metu!

Skambiai AČIŪ tariame pianistui ir instrumentų meistrui Audriui Blažiūnui, suderinusiam koncerto scenoje skambėjusį fortepijoną!

Dėkojame informaciniam partneriui LRT!

Dėkojame kiekvienam iš jūsų, prisidėjusių prie „Muzikinio linkėjimo“ idėjos įgyvendinimo.

Iki kitų koncertų!

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us