Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Iš 33 protonų terapijos seansų liko 21

Birželio viduryje išlydėjome Emiliją protonų terapijai į Aarhus universitetinę ligoninę. Ši terapija yra tikslesnė. Protonų spindulys mažiau paveikia aplink auglį esančius audinius, todėl ir šalutinis poveikis būna mažesnis. Iš Emilijai paskirtų 33 terapijos seansų liko 21. Šią savaitę dar bus atliktas MRT tyrimas, kad būtų galima dar tiksliau nukreipti spindulius į auglio vietą. Gydymo pradžioje Emiliją lydėjo pykinimas, tačiau rūpestingieji danų gydytojai pakoregavo medikamentinį gydymą ir mergaitė pasijuto geriau. Šalia protonų terapijos mergaitei taikoma kineziterapija ir ergoterapija.

Emilijos gydymas yra labai intensyvus, tad mergaitei būtinos atokvėpio akimirkos. O kas geriausiai gali nuimti visą stresą ir priversti tiesiog mėgautis akimirka? Žinoma, kad gyvūnai! Širdingai dėkojame Danijoje gyvenantiems lietuviams, apsiėmusiems globoti mylimą Emiliją ir padovanojusiems daug šiltų akimirkų.

Po šios terapijos Emilija grįš į Lietuvą, keletą savaičių atsikvėps ir stos į gydymo chemoterapija kelią.

Emilija, stipriai tave apkabiname ir pažadame lydėti iki pat gydymo kelio pabaigos. Palankaus vėjo TAU, Didžioji Drauge!

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us