Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dėkojame gerb. Amir Maimon už Emilijos globą

 Nepaprastai džiaugiamės kiekviena galimybe Jums papasakoti, kokias nuostabias pažintis mums dovanoja „Rugutės“ veikla. Nes tos užsimezgusios draugystės ilgam išlieka širdyje dovanodamos ryžtą, tikėjimą bei džiuginantį žinojimą, kiek daug gerų žmonių yra šiame pasaulyje.
 
2018 metais į „Rugutės namų“ duris pasibeldė tuo metu Izraelio valstybės nepaprastojo ir įgaliotojo ambasadoriaus Lietuvai pareigas ėjęs Amir Maimon. Tada gerb. Amir nuoširdžiu rūpesčiu apgaubė ne tik sergančius vaikus, bet ir visą „Rugutės“ komandą. Vėliau, 2019 metais, jis prisijungė prie „Rugutės“ būrio ir kartu skleidė palankų vėją Kaziuko mugėje. O šiandien, jau gyvendamas Izraelyje, rūpestingai globoja mūsų mylimą Emiliją bei jos mamą. Žinojimas, kad Emilija saugi dar labiau sustiprina Viltį.
 
Mums didelė garbė tokį šviesų ir geros širdies žmogų kaip gerb. Amir Maimon vadinti „Rugutės“ fondo draugu. Iš visos širdies dėkojame jam už nuolatinį palaikymą, kuris įkvepia neišsigąsti ir kartu su vaikais leistis į žygius, vedančius į pačius aukščiausius ir stačiausius onkologinės ligos kalnus.
Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us