Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dėkojame akcijos „Padovanok lašelį“ dalyviams!

Gegužės 25 d. „Rugutės namuose“ dešimtą kartą vyko neatlygintinos kraujo donorystės akcija „Padovanok lašelį“, kurią organizavo Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ ir VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“. Šį kartą kraujo paaukojo 25 donorai, tad visų dešimties akcijų metu donorai kraujo dovanojo daugiau nei 500 kartų.

Donorų įspūdžiai po akcijos „Padovanok lašelį“:
Agnė
Read More

Išaušo paskutinis šio pavasario šeštadienio rytas ir iškeliavom į „Rugutės namus“ padaryti gero darbelio. Visada prisimenu, kas tai yra duoti kraujo ligoninėje ar kitoje med. įstaigoje (jokiu būdu nenoriu pasakyti nieko blogo, bet atmosfera ten – patys suprantate), tačiau čia viskas yra kitaip. „Rugutės namuose“ pasitinkama ir išlydima su plačia šypsena, nuoširdžiu rūpesčiu ir padėka, jaukių namų dvasia, kuri neleidžia abejoti, kojoms drebėti, o tik leidžia suvokti, kad gera daryti yra labai gera. Todėl niekada neabejokite, nebijokite ir dalinkitės gerumu. Kuris, galbūt, išgelbės kažkam gyvybę ir tai yra be galo svarbu!

Gražvilė
Read More

Kraujo donorystės akcijoje, kurią organizuoja labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ atsidūriau visai netikėtai. Atsimenu tik tiek, kad Facebooke pamačiau, kaip šios akcijos renginiu pasidalino draugas. Maždaug po minutės jau buvau paspaudusi, kad dalyvausiu. Iki šios akcijos kraujo neatlygintinai buvau davusi tris kartus: du kartus Nacionalinis kraujo centras lankėsi Vilniaus universitete, kuriame studijuoju, o vieną kartą buvau nuvykusi į patį Nacionalinį kraujo centrą. Taigi, „Rugutės namuose“ ir lankiausi pirmą kartą, ir kraujo daviau pirmą kartą. Nacionalinio kraujo centro kolektyvas mane visada žavėjo savo gera nuotaika ir rūpestingumu, bet pirmą kartą kraujo daviau tokioje gražioje ir atpalaiduojančioje aplinkoje, t.y. „Rugutės namuose“. Gaila, kad nepažįstu žmonių, kurie klausinėjo kaip jaučiuosi, vaišino ledais, arbata ir kitais skanumynais, bet sakau jiems ačiū!

Henrikas
Read More

O šiaip, jaučiu pagarbą organizatoriams ir tikiu, kad tai, ką jie daro yra gėris, prie kurio prisidėti yra be galo malonu. Tai viena iš labdaros sričių, kuria pasitikiu 100%. Šiuose namuose jaučiasi gėris ir šiluma, išeini iš jų netekęs lašelio kraujo, bet gavęs didelį kiekį geros energijos, nes vien žinojimas, kad padedi sergantiems žmonėms, o ypač vaikams – yra laimė.

Rasa
Read More

Iki kraujo donorystės akcijos buvau mačiusi vieną koncertą „Rugutei“ paremti, duoti kraujo paskatino sesuo. Beveik nieko nežinojau apie šį fondą. Nustebau ir nudžiugau, kad sergančių vaikų tėvams parūpinta vieta pernakvoti, gražiai įrengta ir patogi pasiekti iš ligoninės. Labai patiko, kaip šiltai „Rugutės namuose“ mus priėmė fondo nariai ir „Nacionalinio kraujo centro“ komanda. Skanios vaišės ir gera šeštadienio atmosfera.

Laimutė
Read More

Smagu buvo prisidėti šiemet prie akcijos. Labai šiltas personalas - skausmo netgi mažiau, negu duodant kraują tyrimui, O dar pajuokauja, pakalbina kaip seni bičiuliai, prie vaišių stalo pasodina, ir dovanomis apipila. Ypatingai smagu buvo išgirsti, kad būtent mano kraujo grupės dabar trūksta - gal kažkam mano kraujas jau išgelbėjo gyvybę?

Dėkojame visiems kraujo donorystės akcijos „Padovanok lašelį“ dalyviams už nuoširdų norą padėti.  

Kaip visuomet reiškiame nuoširdžią padėką VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“ darbuotojams už profesionalų darbą ir rūpinimąsi donorystės akcijos dalyviais.  

Tuos, kurie šios akcijos metu kraujo duoti negalėjo, maloniai kviečiame dalyvauti kitose kraujo donorystės akcijose „Padovanok lašelį“!

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us