Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Ačiū mūsų mažajai ambasadorei Radvilei

Tai – Radvilė. Mūsų draugystė prasidėjo 2019 metų vasarą Kauno klinikų vaikų onkohematologijos poskyryje. Per pirmą susitikimą Radvilė virto meškučių gydytoja. Kitąkart drauge lipdėme molinius indelius. Tų pačių metų gruodį kartu su Nykštukais iš Švedijos užsukome pas mažąją gydytoją-keramikę pasveikinti baigto aktyvaus gydymo ir ateinančio gimtadienio proga.

Šiandien Radvilė džiaugiasi vaikyste toli už nugaros palikusi vieną agresyviausių onkologinių ligų. Tačiau įgyta patirtis nepasimiršo ir mergaitė noriai tiesia pagalbos ranką panašaus likimo ištiktiems vaikams. Štai prieš kelias dienas mūsų mažoji ambasadorė skubėjo į mokyklą nešina pyragu. Kauno Panemunės pradinėje mokykloje, kurioje mokosi Radvilė, vyko „Pyragų diena“. Ši mokykla yra ilgamečiai „Rugutės“ rėmėjai nuolat besidalinantys moksleiviams apie atsakomybę bei rūpestį vienas kitu.

Ačiū mūsų mažajai ambasadorei Radvilei už drąsą ir skleidžiamą viltį tiems, kurie šiandien į rudenį žvelgia pro palatų langus. Ačiū Kauno Panemunės bendruomenei už tokią tvirtą draugystę.

Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us