Childhood Cancer Fund Rugutė

More search results ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

„16 metų „Rugutei“

Šią istoriją saugojome „Rugutės“ fondo 16-ojo gimtadienio rytui.
 
Dvi balerinos.
Prieš dvejus metus dizainerei Aistei pavyko itin taikliai pavaizduoti esminę „Rugutės“ fondo idėją – padėti vaikams pasveikti ir palydėti juos siekti savų svajonių. Tada Aistė nupiešė nepaprastai žavią mažą baleriną, į kurią žvelgiant iš jaudulio net gniaužė kvapą.
 
Po dvejų metų nutiko mažas stebuklas – vienoje nedidelėje palatoje sutikome Alisą, iš visos širdelės svajojančią kuo greičiau pasveikti ir skuosti į baleto būrelį. Jau net tviskantys puantai paruošti ir laukia pirmojo užsiėmimo. Prieš dvejus metus net nebuvo minties, kad tęsdami veiklą sutiksime mergaitę, kuri būtų it du vandens lašai panaši į Aistės sukurtą vaizdinį.
 
Šiandien, užpūsdami 16 žvakučių, pasižadame eiti tolyn, už rankos laikydami vaikus, einančius onkologinės ligos keliu ar dar tik išgirsiančius šią diagnozę.
 
Šią ypatingą dieną norime iš visos širdies padėkoti visiems „Rugutės“ fondo draugams, kurie mumis tiki ir pasitiki. Ačiū už beribę meilę ir neblėstančią draugystę vaikams bei nuolatinę finansinę paramą, gražius nuveiktus darbus ir palaikančius žodžius. Tik kartu galime padėti vaikams susigrąžinti svajones!
Do you have any ideas on how to help seriously ill children?

Write to us