Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Andrius
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaikų istorijos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
gloriagnius



Prisijungė: 2009 10 26
Pranešimai: 1546

PranešimasParašytas: 03 Sk. 24,2013 7:45 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Musu daktare sakydavo,jei inhaliatorius nepadeda,tai reikia antibijotiku. O ar jus naudojote antibijotikus? Cia nenormalu tiek laiko koseti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Roma



Prisijungė: 2008 12 23
Pranešimai: 121

PranešimasParašytas: 03 Pir. 25,2013 9:47 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Inhaliatorius tai tik simptomu palengvinimas, antibijotikai imunines sistemos blokuotojas. Kam naudoti antibijotika jeigu nera tam reikalo. Paprastai ilgas kosulys yra tieisogiai susijas su imunines sistemos nekovojimu. Kadangi vitaminas d3 yra atsakingas uz jos formavima, kurio mes gauname tik su saule ir ne kuriais produktais /kuriu Lietuvoje net tradiciju nera valgyti/, sansu ji palaikyti yra nedaug. As 6 metus is eiles budavau pavargusi, kosedavau po 3-4 menesius, paskaudedavo kaulus, raumenis. Pasirodo uzteko tokio paprasto tyrimo, kad surasti priezasti - vitamino d3 trukuma. Netvirtinu, kad tai jusu beda, bet tiesiog pasiziurekite ir ten jeigu jau kraujuka drote. D3 siejamas ne tik su kaulais, osteoporoze, bet ir su imunitetu.

http://www.youtube.com/watch?v=T9gbMmgz8t4
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Justė



Prisijungė: 2008 05 20
Pranešimai: 2

PranešimasParašytas: 03 Pir. 25,2013 12:36 pm    Rašyti temą: Dekui , Mielosios, Ir vel ikviapiate mane nenuleisti ranku-i Atsakyti su citata

Galvoju, kad galbūt Andriukui dėl kosulio reikėtų apsilankyti pas gastroenterologą. Gal refliuksas sukelia kosulį?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Liuda



Prisijungė: 2011 02 02
Pranešimai: 316
Miestas: Alytus

PranešimasParašytas: 03 Pir. 25,2013 3:13 pm    Rašyti temą: kosulys Atsakyti su citata

Dekui uz pasvarstymus. Del D-pasitarsiu su pediatre.
Ir del refliukso-irgi .
Mes su pediatre irgi speliojame....bet turiu jai nurodyti-kokius tyrimus ji turi paskirti, nes ji tik pasneka, o vezimas vietoje stovi. Kai as reikalauju kokio tyrimo-tai jau tada paskiria-nera kur detis. As turiu daugiau zinoti nei eiline pediatre.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Roma



Prisijungė: 2008 12 23
Pranešimai: 121

PranešimasParašytas: 03 Antr. 26,2013 1:18 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aha as irgi pagalvojau apie refliuksas, arba sirdele, ir pati geriau vaistus nuo refliukso, nes nebezinojau kur detis ir sirdi stiprinau kaliu. Nepadejo visai. Tikrai zinau ne viena su sia beda ir tikrai refliuksai ir tikrai vaistukai padeda. Bet deja mano atveju buvo kitaip.. Tai vat likau visiskai "apsalus" kada gydytoja paskambino ir sako "ant pagreicio vitamina d3". Ir ka tu galvoji padejo. Mano kolege dirba puse etato heilpraktike, tai man sake kada tai imunines reikalas d3 visada zemas, todel tai labai svarbus tyrimas profilaktikos naudai ir zinomao liepe susirupinti igauti vitamino laiku, o ne sintetiskai..,Andriaus buvusi liga tiesiog logiskiausiai indikuoja i imunine tai man pirma mintis buvo, kad cia matyt tas pats bajeris. Juo labiau potransplantacinis reikalas - imunke yra silpnesne. Bet kiek dar atsimenu is brolio laiko, kad vitaminai nera didelis draugas, o su d dar ir prisidirbti galima. Na bet kokiu atveju gydytojas prakontroliuos. Dieve dieve tos mamos vos ne mokslininkem turi virsti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
agweta



Prisijungė: 2008 07 06
Pranešimai: 1403

PranešimasParašytas: 04 Antr. 09,2013 9:40 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kaip jus,mielieji,pavasari sutinkat?su kokiomis nuotaikomis ir kokia sveikatele?laukiu ziniu Rolling Eyes man rupit Smile linkejimai! Wink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Liuda



Prisijungė: 2011 02 02
Pranešimai: 316
Miestas: Alytus

PranešimasParašytas: 04 Tr. 10,2013 2:32 pm    Rašyti temą: tyrimai Atsakyti su citata

Labas,
Na pagaliau prisiruosėm atlikti kraujo tyrimus. Tai raportuoju:
Feritinas-545 (Valio -mazeja nuo 790, o norma 300) Vartojam Exjade, bet nepastoviai.
25OHD Vitaminas D25 13,73. Norma 30-100. Truksta. Beje sis tyrimas papildomai kainuoja 80lt, jei kam idomu.
IgE-22,5. Norma 0,1-100.
Eozinofilai 7,9%. Norma 0-6.
Kiti keraujo rodikliai mane ramina-geri.
Na reiktu prisipazinti, kad Jis siuo metu serga stipriu bronchitu, gydomes antibiotikais. Del to CRB-17.7, o LE-7.62.
Tas nuolatinis kosulys virto stipriu, net teko plaucius sviesti. Gydytoja nuogastavo, kad plauciu uzdegimas, bet nepasitvirtino.
Sukuosi, kaip ismanau, kad tik i Vilniu nevaziuoti.
Kai issveiks planuoju pas LOR nueiti ir pas Alergologa.
Pediatre negali nemokamai paskirti visu papildomu tyrimu, gali tik ju dali. Mokamus galima uzsakyti Endemike. Kad vaiko nebadytu du kartus, tai einam i Endemika ir paprasau, kad visus tyrimus paimtu vienu durimu. Tenka uz visus ir sumoketi. Na, cia jei kam tokia info aktuali.
Dar teko paprasyti, kad mokymas vyktu namuose. Vyks.
Tai tiek.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Liuda



Prisijungė: 2011 02 02
Pranešimai: 316
Miestas: Alytus

PranešimasParašytas: 04 Tr. 10,2013 9:06 pm    Rašyti temą: pasvarstymai Atsakyti su citata

Zinot. Keistas tas gyvenimas. Kartais atrodo, kad nesi savo nasta, kaupi patirti, ir esi pasiryzes pasidalinti zinojimu . Galvoji, kad tas zinojimas-vertingas. Kad zmones ji priims kaip patikrinta tiesa. Pasinaudos juo. Deja. Taip nera.
Galvoji, kad tavo vaikas susirgo del tavo klaidu, nezinijimo, neismanymo. O dabar as daug zinau, stengiuosi ir tai jau nepasikartos...
Siuo metu skalauju savo seseriai smegenis del jos trimecio sunaus sveikatos. Labai blogai valgo. Sunkiai tustinasi... Ji manes negirdi. Girdi, bet nieko pakeisti ,,negali".
Keista, bet net artimiausiam zmogui mano patarimai nera svarus. O as cia forume talmudus prirasiau. Kam?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
shatu'te



Prisijungė: 2010 10 24
Pranešimai: 226
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 04 Tr. 10,2013 10:14 pm    Rašyti temą: Re: pasvarstymai Atsakyti su citata

Liuda rašo:
Zinot. Keistas tas gyvenimas. Kartais atrodo, kad nesi savo nasta, kaupi patirti, ir esi pasiryzes pasidalinti zinojimu . Galvoji, kad tas zinojimas-vertingas. Kad zmones ji priims kaip patikrinta tiesa. Pasinaudos juo. Deja. Taip nera.
Galvoji, kad tavo vaikas susirgo del tavo klaidu, nezinijimo, neismanymo. O dabar as daug zinau, stengiuosi ir tai jau nepasikartos...
Siuo metu skalauju savo seseriai smegenis del jos trimecio sunaus sveikatos. Labai blogai valgo. Sunkiai tustinasi... Ji manes negirdi. Girdi, bet nieko pakeisti ,,negali".
Keista, bet net artimiausiam zmogui mano patarimai nera svarus. O as cia forume talmudus prirasiau. Kam?


Tikrai nebereikalo Exclamation Gal maziau zmoniu forume pasireiskia,bet paskaito tikrai daug. Pvz as jau beveik 10metu laikau kumscius uz ruguciukus,nors ne visada parasau. Ipatingai kai mano vaikai buvo mazesni,dazniau sirgdavo,o gydytojai ne visuomet i tai ziuredavo atsakingai. Informacija apie viena sunegalavimo dalyka ar kita, visuomet rasdavau cia. Man tevu patirtis yra didelis kelrodis lieciant vaiku sveikata. Is rugutes as ismokau atpazinti ir atskirti smulkmena nuo bedos. Ismokau nepanikuoti ir sunerimti ten kur isties to reikia. Aciu visom mamom kad daljasi patirtim ir mintimis Exclamation
Andriukui sveikateles. Siltas oras tuoj palepins mus visus. Atsigaus gamta,pageres sveikatele bei nuotaika pasitaisys Laughing
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vakare



Prisijungė: 2007 11 08
Pranešimai: 348
Miestas: Klaipeda

PranešimasParašytas: 04 Kv. 11,2013 1:17 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Liuda,zinok mes tave labai gerai suprantame.Pati dirbu medicinoje ir kol neatsitinka su tavo artimu kas nors tas i tavo pastabas,pasiulymus nelabai reaguoja(atseit ka cia aiskini ,as viska zinau),bet kai atsitinka beda,tai bega keturiom pas mus ir klausia,kaip tokiu atveju,ka daret siuo atveju ar pan.Labai aciu,kad dalinies savo ziniomis ,nors as kaip minejau dirbu medicinoje ir tai kartais neviska zinau.Todel irgi daug skaitau ieskau informacijos,tik galiu pasidziaugti tuo,kad kaip kolegei(Kadangi mano sunus jau suauges,is vaiku jau isejes),jeigu reikia kokio tyrimo,ar konsultacijos mes patenkame greiciau.Linkejimai Andriui ir kad greiciau pasveiktumet,nes jauciu pas jus dar ir sniego yra,o pas mus jau Klaipedoje jo nera ir siandien jau girdejau ciulbant paukscius,kadangi mano ligonine arti misko.Gal pagaliau sulauksim pavasario Laughing
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
agweta



Prisijungė: 2008 07 06
Pranešimai: 1403

PranešimasParašytas: 04 Št. 13,2013 10:55 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kiekvienas mokosi is savo klaidu.ir,tik tada,kaia supranta,jog nezino nieko,puola ieskot pagalbos ir patarimu.o tu saunuole-moki dalintis savo patirtimi,moki tiksliai aprasyti visas situacijas su savo patyrimais ir visais galimais variantais ju isvengti Smile taip ir toliau.rasyk,mes visad nekantriai laukiam jusu zinuciu
su atejusiu pavasariu jus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Liuda



Prisijungė: 2011 02 02
Pranešimai: 316
Miestas: Alytus

PranešimasParašytas: 04 Kv. 25,2013 9:58 am    Rašyti temą: 1m 11 men po KCT Atsakyti su citata

Jusu palinkejimai pildosi, Aciu
Pirmadieni visgi buvom Vilniuje (paskutini karta tan buvom Lapkriti).Buvo labai sunki dienele. Vaikas jaute siaubinga itampa(o gal lieps ligonineje likti. Tokia baime...)
Tik vakar sulaukiau ziniu apie tyrimus. Gydytoja sake, kad kraujo rodikliai jai labai patinka, imunologinis tyrimas geras, chimerizmas 100 proc. , imunitetas atsistates.
Istyre ir del ko Kosti. Infekcinis bronchitas del viruso. Rekomendavo vartoti Solbutamoli ,,Ventolinas".
O dar mes tyremes del tuberkuliozes. Ir labai dziaugiuosi, kad jos nerado.
Buvau pasiemusi is Alytaus ligonines archyvo plauciu nuotarauka, kuria darem pries dvi savaites, tai labai praverte.
Visgi Santariskiu gydytojai turi platesnes galimybes istirti ligos priezasti.
Apmaudu, kad Alytaus pediatre speliojimo budu mus skiria antibiotikus, nors visuomet prasau-istirkime, jus tik pasakykite-koki tyrima reikia atlikti, tiks ir mokamas....
Zinoma, butume anksciau i Vilniu nudroze, bet musu gydytoja atostogavo, tai sukausi , kaip ismaniau.

Dabar simta kartu ramiau jauciuosi. Nes pries Vilniu 3 dienas Jis turejo temperaturos, jautesi pavarges. Nezinojau kokios gresmes laukti. Dabar liga nustatyta, kaip gydyti zinom. Susidorosim.
Visiems-optimizmo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
vakare



Prisijungė: 2007 11 08
Pranešimai: 348
Miestas: Klaipeda

PranešimasParašytas: 04 Pir. 29,2013 3:23 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smagu,kad pas jus ne taip jau ir baisu,kaip kad raset mane Alytaus medikai.Greiciau sveikit ir stiprekit.Andriu gerai suprantu ir ateityje jam ligonine teiks tik slogius prisiminimus,nes jis juk paauglys.Manasis net nelabai tenori vaziuot studijuot i Vilniu,nes prisimena tik slogius prisiminimus,o ka jau kalbet apie ligonine,tai kazkas baisaus.Sakau,gal atsigulsi pas mane i skyriu reabilitacijai,tai vos nepasiunte ant keturiu raidziu(ko jau ko tik ne i ligonine).Tad stenkites greiciau pasveikt ir kad kuo reciau betektu jums jose lankytis.Linkejimai visai jusu sauniai seimai is Klaipedos.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
gloriagnius



Prisijungė: 2009 10 26
Pranešimai: 1546

PranešimasParašytas: 05 Pen. 03,2013 8:26 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

dziaugiames,kad geros naujienos. Oh musu tos baimes,jos mus kankina ir niekur mums nuo ju nedingti Sad Geriausi linkejimai!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Liuda



Prisijungė: 2011 02 02
Pranešimai: 316
Miestas: Alytus

PranešimasParašytas: 06 Kv. 13,2013 10:59 pm    Rašyti temą: 2metai po KCT Atsakyti su citata

Labas, brangieji,
Prisiprasiau pas gydytoja, tai vyksime i Santariskes toliau tirtis del kosulio. Pirmadieni paskyre atvykti.Mano zygiai Alytuje nedave rezultatu. Tokiu rezultatu nuo kuriu kosulys dingtu.
Nesusidelioja man mintys, kaip dziaugtis, kaip dekoti, kad persiritom per ta dvieju metu slenksti. Tas dziaugsmas persipina su nerimu. Na dar truputi. dar sita problemele iveikim, o jau tada, tada...

Kaip atrodo berniukas-gi puikiai.44.5kg, 158 cm ugis. Kai maistas patinka-valgo. Valgo ne po daug, tai dazniau ka nors pasiulau. Jokiais skausmais nesiskundzia. Iveike trasas su klasiokais atrakcionu parke Tarzanija, Kai silta, maudomes ezeruose. Puikiais pazymiais baige 6 klase.
Gal kiek melyniu ant koju daugoka. Bet jos gyja. Su bendraamziais gerai sutaria. Na zinoma per nelyg daug laiko leidzia prie kompo. Pasvajoju, kad rudeni gal kokias sporto treniruotes lankys, tai pataisytu laikysena.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaikų istorijos Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Toliau
Puslapis 3436

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005