Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Domantas
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 47, 48, 49  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaikų istorijos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
domantas



Prisijungė: 2010 01 27
Pranešimai: 162

PranešimasParašytas: 05 Sk. 11,2014 6:02 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Liuda rašo:
Labas, Domantai.
Zinai, musu Andriui (13metu) tetis itaise skersini-prisitraukimams daryti. Koridoriuje tarp sienu, prie pat Andriaus kambario duru.Andrius nori buti stipresnis, tiesesnis. tai kasdien kelis kartus uzsikabina ant to skersinio.Kabo. Pries menesi kabojo vos vos, pirstai nelaike, o dabar jau iki triju suskaiciuoja. Kartais sako nusimines-as nei vieno prisitraukimo nepadarau. Tada tenka jam ipusti vilties. Mes sakom-Nieko, nieko, pazanga yra, dar anksti, dar treniruokis, prisitrauksi.
Gal ir tau tokio skersinio reiketu?
O tavo pasiekimai isties labai dideli, ir bus dar didesni. Nes tu turbut turi stipria valia. Saunuolis.


Labas . O aš savo kambary turiu tokią didelę sienelę ,tai aš irgi labai dažnai ten kybau . Aš ilgiausiai išsilaikau kokias 20 gal daugiau sekundžių, o prisitraukimus man padaryti tai be šansų, neužtektu jėgos.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Linas_V



Prisijungė: 2007 02 12
Pranešimai: 850
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 05 Sk. 11,2014 6:07 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

domantas rašo:
Aš ilgiausiai išsilaikau kokias 20 gal daugiau sekundžių, o prisitraukimus man padaryti tai be šansų, neužtektu jėgos.


Tu taip ir toliau kabok, o paskui pamatysi, kad ne tik šansų yra padaryti prisitraukimą, bet padarysi jį ne vieną!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gloriagnius



Prisijungė: 2009 10 26
Pranešimai: 1546

PranešimasParašytas: 05 Pir. 12,2014 6:44 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jau tu su savo charakteriu. -gali viska Atsisuk atgal ir prisiminsi ,koki kelia tu nuejai. argi tau yra kas nors neymanoma?Tau cia tik laiko klausimas-esu tuo isitikinus, kad kai sekanti kata rasysi, mes jau plosime uz tavo pasiekimus
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
aaggnnee



Prisijungė: 2008 09 17
Pranešimai: 156
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 05 Antr. 13,2014 8:16 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Domantuk, aš irgi nei vieno prisitraukimo nepadarau.. Smile Tikiu tau greičiau pavyks tai padaryti nei man Very Happy
_________________
Gėris slypi kažkur mumyse ...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jurgelis



Prisijungė: 2008 04 13
Pranešimai: 1177

PranešimasParašytas: 05 Antr. 13,2014 5:13 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aaggnnee rašo:
Domantuk, aš irgi nei vieno prisitraukimo nepadarau.. Smile Tikiu tau greičiau pavyks tai padaryti nei man Very Happy

na aš turbūt taip pat nepadaryčiau Domantai , taip , kad nieko čia baisaus Wink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Liuda



Prisijungė: 2011 02 02
Pranešimai: 316
Miestas: Alytus

PranešimasParašytas: 05 Antr. 27,2014 7:56 pm    Rašyti temą: prisitraukimai Atsakyti su citata

Labas , Domantai,
Mes pranesame, kad su kabejimu ant skersinio pazanga pas mus yra, bet Andrius dar nei vienon prisitraukimo nepadaro. tai mes jam salia kedute padejom. Tai su jos pagalba siek tiek prisitaukia.
Ir tu pabandyk. Reikia pajausti, kurie gi raumenys kaip veikia, kurie padeda pristraukti.
Rasyk apie pasiekimus. Lenktyniausim.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
jurgelis



Prisijungė: 2008 04 13
Pranešimai: 1177

PranešimasParašytas: 02 Pen. 27,2015 5:42 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

KuKu olimpieti , laukiam tavo naujienų Wink
Kaip sekasi pratimus atlikti , kaip mokslai , kaip padykėlis brolis ? Wink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Caskada



Prisijungė: 2015 03 05
Pranešimai: 1

PranešimasParašytas: 03 Pen. 13,2015 5:02 pm    Rašyti temą: Domantas Atsakyti su citata

Laba diena,
labai smagu skaityti apie si mazaji didvyri, saunuolis Domantai Smile Sveik ir stiprek Smile
Labai noreciau, kad su manimi susisiektu Domanto mama. Noreciau paprasyti siek tiek informacijos del gydymo.
Jeigu Jums nebus sunku, parasykite man emailu: visada87@gmail.com
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
domantas



Prisijungė: 2010 01 27
Pranešimai: 162

PranešimasParašytas: 03 Kv. 26,2015 7:54 pm    Rašyti temą: Re: Domantas Atsakyti su citata

Caskada rašo:
Laba diena,
labai smagu skaityti apie si mazaji didvyri, saunuolis Domantai Smile Sveik ir stiprek Smile
Labai noreciau, kad su manimi susisiektu Domanto mama. Noreciau paprasyti siek tiek informacijos del gydymo.
Jeigu Jums nebus sunku, parasykite man emailu: visada87@gmail.com


Labas,
O jūs ir čia galite klausti ko tik norite apie tą gydymą,mama atsakys.Ar būtinai norite,kad į paštą parašytų.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
domantas



Prisijungė: 2010 01 27
Pranešimai: 162

PranešimasParašytas: 03 Kv. 26,2015 8:41 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš tai gyvenu gerai! Labai laukiu atostogų, pabodo eiti į mokyklą.Nors mokslai sekasi puikiai, beveik vieni dešimtukai. Sportuoti irgi tingiu Very Happy Bet žinau, kad reikia. Nuo penktadienio dar varysiu ir į baseiną. Jau kažkada esu lankęs.Užtat stendinio modeliavimo būrelis man niekada turbūt nepabos, galėčiau eiti ten kiekvieną dieną. Linksma kompanija draugų ten susirenka:D Norėčiau dar į šachmatų būrelį, bet laiko nebelieka. Mano brolis žada eiti. Nors šiaip tai jis pamišęs dėl futbolo.Į treniruotes eina, varžybas važiuoja ir šiaip visur spardo kamuolį kur tik gali.
Ai dar Vilniuje prieš kokį mėnesį arba du buvau, magnetą darė. Ir viskas ten gerai auglys koks buvo toks ir yra, o viena pati didžiausia cista dar sumažėjo.Ir stuburo iškrypimas dar truputi padidėjo. Po to Kaune buvau pas neurochirurgą. Nelabai klausiausi ką gydytojas kalbėjo su mama,bet man svarbiausia kad neoperuoja Very Happy Tik stuburui kažką rekomendavo įtvarą ar ką ten. Pasirodo,kad Klaipėdoj tokio man nepadarys,tai išsiuntė į Šiaulius. Žinau,kad pirmadienį jau važiuosiu. Labai nemėgstu važinėtis pas gydytojus.
Viskas jau eisiu naktipiečiauti ir miegot. Rolling Eyes
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Liuda



Prisijungė: 2011 02 02
Pranešimai: 316
Miestas: Alytus

PranešimasParašytas: 03 Pen. 27,2015 2:53 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutis, Domantai.
Gera skaityti tavo optimistiska ataskaita.
Baseinas-plaukimas nuostabus dalykas. Isivaizduok, as lankau baseina jau beveik metai, man 46metai, o as paaugau 2.5cm. Neitiketina. Nes zmones tokio amziaus jau mazeja. Jei stengsiesi plaukti, darysi pratempimus vandenyje, tai ir tu pasitiesinsi-paaugsi.
Zinoma ir patingeti norisi, bet tik pradek ka nors daryti ir visi tinguliai isilaksto.
Sekmes, Tau, Pirmune.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Edita



Prisijungė: 2005 01 03
Pranešimai: 1635
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 04 Antr. 07,2015 6:14 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Domantai,

Tikiu, kad ne tik aš skaitau tavo žinutes su šypsena. Džiugiai nustebau, kad Danielius lanko futbolo treniruotes. Tačiau tu kažkodėl nepaminėjai apie netikėtas atostogas Smile
_________________
„Mes randame gyvenime tai, ką patys jam suteikiame.“ R. V. Emersonas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
domantas



Prisijungė: 2010 01 27
Pranešimai: 162

PranešimasParašytas: 04 Tr. 08,2015 11:35 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy
O ar gali patikėti,kad man pačiam visiškai nesitiki, kad aš SKRISIU!!! atostogų LĖKTUVU!!! į Maljorką, į SALĄ!!! Kai pagalvoju apie tą kelione visada atrodo lyg iš fantastikos srities Very Happy Visiškai visiškai nesitiki. Garbės žodis Very Happy
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Liuda



Prisijungė: 2011 02 02
Pranešimai: 316
Miestas: Alytus

PranešimasParašytas: 04 Tr. 08,2015 9:55 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gero vejo, Gero vejo.
Paciu nuosatabiausiu ispudziu linkiu. Tikiu, kad Jura bus isilusi ir tu daug plaukiosi.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Edita



Prisijungė: 2005 01 03
Pranešimai: 1635
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 04 Kv. 09,2015 3:28 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

domantas rašo:
Very Happy
O ar gali patikėti,kad man pačiam visiškai nesitiki, kad aš SKRISIU!!! atostogų LĖKTUVU!!! į Maljorką, į SALĄ!!! Kai pagalvoju apie tą kelione visada atrodo lyg iš fantastikos srities Very Happy Visiškai visiškai nesitiki. Garbės žodis Very Happy


Šypsausi skaitydama tavo mintis. Patikėk. Tikrai skrisim Smile. Jau visai netrukus Smile
_________________
„Mes randame gyvenime tai, ką patys jam suteikiame.“ R. V. Emersonas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaikų istorijos Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 47, 48, 49  Toliau
Puslapis 4849

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005