Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Gabija B.
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Angeliukai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
rituks



Prisijungė: 2007 08 19
Pranešimai: 51
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 06 Št. 30,2012 9:37 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū užjautusiems... begalo yra sunku kai lieki visiškai viena, nėra
dabar dėl ko gyvent... gyvenimas žiaurus Sad Noriu būti su ja, nes jai labai manes reikia, mes buvome neišskiriamos...Sad
Taip visi tikėjom jos stiprumu...
Nežinau ką nusprendė tą paskutinį penktadienį konsiliumas, kai šeštadienio naktį ji mus paliko, bet įtariu, kad gydytojai nuleido rankas, ko labiausiai bijojau...
dar tikėjausi, kad gal kažką naujo skirs ar keis antibiotikus, o
supratau, kad kaip tik daug ką nuėmė iš vaistų... juk intubuota galėjo
būti nors ir mėnesių mėnesius aš būčiau jos laukus... matyt, per sunkus
ligonis, nuolatinė priežiūra jai buvo reikalinga, brangūs
vaistai...suprantu, kad plaučiuose bėda, bet kaip žiauru yra, kad nuo
vėžio pasveiksti, kraujas idealus, prigiję kaulų čiulpai, o tenka mirt
del plaučių... Ji buvo sąmoninga dar per pietus (apie 50saturacija) ji
taip norėjo kažką pasakyt, skaudu, kai per vamzdelį negali kalbėt,
sunkios jos kančios, ji tiek kentėjo, taip norėjo gyventi... kankynė
buvo Sad
Paskui supratau, kad daug kas buvo neaišku tą dieną, keista tai buvo kad būtent visus vaikus suguldė šalia jos ir pastatė širmą, nors dvi
palatos laisvos buvo po tris lovas ten gi, paruošė ten vietą kad kai
mirė pervežė į kitą palatą kur toliau yra... Kai vakare buvom tai
prislopinta, užmigdyta vaistais buvo, matėm kad saturacija jau iki 20
ir duso... bet dar nenorėjau tikėt kad taip įvyks ir reanimac. gydytoja labai abejingai elgėsi...nebesistengė nei prieit, ziurėt... iki 19 pabuvom ir laikas išeiti buvo dar vyrui kėdę atnešė seselė pasėdėjom iki 19,30 tada jau liepė eit ir išeinant seselė dar pasakė tai paskambinkit po valandos, tarytum, kad jos jau nebus... paskambinau apie 22 tai pasakė pulsas 80 spaudimas 70/30 saturacija 8, galėjo nors pasakyt kad atvažiuokit kad gęsta...aš pasimetus buvau nežinojau ką daryt važiuot ar laukt... ir keista buvo kad pranešė kad Gabija mirė 22,50 o užrašyta 23,10, dar kai atvažiavom šilta lyg atrodė... Aš cia tik išsakiau, tai ką mačiau, kaip aš supratau, tai mano nuomonė man reikėjo išsipasakot, jau nieko nepakeisi ir nieko nekaltinu...
Labiausiai tai ačiū vedėjai Stankevičienei ji mūsų gydytoja nuo pat
pradžių ir buvo, labai Gabija norėjo kad ji būtų po transplantacijos
labai aiškiai viską išaiškina, šiltas žmogus, labai pergyveno dėl
Gabijos...ir, ačiū Rascon už išrastus vaistus, jos skiriamą gydymą,
kuris, deja...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
mama Rita



Prisijungė: 2006 09 14
Pranešimai: 271
Miestas: Panevezys

PranešimasParašytas: 07 Sk. 01,2012 10:13 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

rituks rašo:
.. begalo yra sunku kai lieki visiškai viena, nėra
dabar dėl ko gyvent... gyvenimas žiaurus Sad Noriu būti su ja, nes jai labai manes reikia, mes buvome neišskiriamos...Sad


jei norėsis bendravimo - žvilktelkit į "Po angelo sparnu" temą...
atminkit - jūs nesat viena, tokių mamų yra daugiau... žinau, tai nė kiek neguodžia, bet bent jau nesijauti visiškoj vienumoj...
drąsiai tieskit ranką - mes paimsim ir vesimės kartu, gyvenimo keliu... užsisklęsti savyje ne išeitis, skausmo našta pasidalinus tampa lengvesnė (esu su 6 metų "stažu")...

apkabinu...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
gloriagnius



Prisijungė: 2009 10 26
Pranešimai: 1546

PranešimasParašytas: 08 Tr. 01,2012 8:05 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kiek daug klausimu,kiek abejoniu. Pasaulis ne tobulas. Bet dabar jau be prasmiska save kankinti tais klausimais Tu pati nuostabiausia mama Tu tiesiog- uola. Toki skausma praeiti-ne kiekvinam.Viska padarei teisingai. Atidavei visa save iki laso. Taciau ne viskas musu rankose. Buvau sutikusi tokiu mamu. Mamu,kurios net sake nebegyvens po netekties. Aciu dievui jos liko gyventi. Juk viena viltis,kad kada nors susitiksite. Jos gere vaistus. To nereikia bijoti. Kaip jos sake,tai tik jie jas prikele.Sunku guosti, labai sunku.Ka gali pasakyti tokiu atveju, viskas beprasmiska. Taciau visviena noriu tai daryti. Manau ,kad Gabyte globos savo mylimus tevelius is dangaus . Kai mire vienas berniukas,buves Glorios draugas.(iki siol jo nuotrauka musu miegamajame)As vis jo prasydavau,kad jis man prisisapnuotu. Jis taip ir nepaklause manes,iki tol kol neatejo Glorios gimtadienis. Pries ji ,Viktoriukas aplanke mane ir paprase,kad as pakviesciau jo seima, tai yra jo 4-turis broliukus ir sesutes,i svente.Nuo to laiko -sventai tikiu,kad tie angeliukai globoja savo seimas. Laikykites brangieji .Apkabinu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Angeliukai Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Puslapis 1616

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005