Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Andrius
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaikų istorijos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
jurgelis



Prisijungė: 2008 04 13
Pranešimai: 1177

PranešimasParašytas: 06 Antr. 18,2013 11:00 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinam Andriuką su 6 klasės užbaigimu Wink Viskas mamyte bus gerai Wink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Liuda



Prisijungė: 2011 02 02
Pranešimai: 316
Miestas: Alytus

PranešimasParašytas: 06 Antr. 18,2013 11:22 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Buvom Santariskese.
Kraujo rodikliai-puikus. Tik EOS-11-rodo alergija. Gydytoja pasidziauge, kad Andrius puikiai atrodo.
Alergologas atliko meginiu tyrima.
Tai dabar nustatyta, kad alergiskas zolem, piktzolem, patalu erkutems, ir KATEMS.
Surase vaistu programa. Lamilan tikrai padeda.
Del kates tai labai liudna. Nes neseniai , Andriaus gimimo diena pas mus atklydo siamo kate.Zydrom akim. Ir mes ja globojam. Isileidziam i vidu, maitinam. Ji mums labai pritiko. O dabar suzinojau, kad reikia ja atpratinti nuo musu namu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
gloriagnius



Prisijungė: 2009 10 26
Pranešimai: 1546

PranešimasParašytas: 06 Tr. 19,2013 6:10 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dziaugiames uz gera kraujuka Very Happy Taip ir toliau!!!!!!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Liuda



Prisijungė: 2011 02 02
Pranešimai: 316
Miestas: Alytus

PranešimasParašytas: 10 Kv. 10,2013 8:18 pm    Rašyti temą: 2m ir 5men po KCT Atsakyti su citata

Labas, Mielieji.
Puiki vasara uz nugaros. Rami kasdienybe. Gera.
Zinoma , neseniai buvom Santariskese. Tikrinome krauja. Pagrindiniai rodikliai-geri. Na dar vargstam su alergija, vartojam vaistus(Loratadin), konsultuojames. Eozinofilu-9.8, daugoka. Bet labiau neramina ENG-eritrocitu nusedimo greitis-26 (norma butu 8). Gal kas konkreciai susidurete?
Bandem eiti i mokykla, bet prisikabino virusas, vel Andrius eme koseti, ir to kosulio neisvejam jau trecia savaite.
Esu pasimetusi. Gal vel prasyti skirti mokyma namuose. Jis nenori mokytoju namie. bet ir savarankiskai ne kazi ka dirba, o laikas eina. 7 klase.
Jei ne tie kosuliai, tai manyciau, kad berniukas visiskai sveikas. Atrodo puikiai, sveria 49kg, ugis 159.

Labai sujaudino zinia apie Ievos maldas.
Linkiu uzsispyrimo kopiantiems i sveikatos kalneli.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
gloriagnius



Prisijungė: 2009 10 26
Pranešimai: 1546

PranešimasParašytas: 11 Št. 02,2013 6:55 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dziaugiames,kad neblogai laikotes Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Liuda



Prisijungė: 2011 02 02
Pranešimai: 316
Miestas: Alytus

PranešimasParašytas: 11 Št. 02,2013 2:03 pm    Rašyti temą: 2m ir 6men Atsakyti su citata

Labas.
Zinoma, ruduo infekciju metas, tai ir mums ne itin gerai sekasi.
Keturios dienos mokykloje ir vel sukilo temperatura(38.2), po to sloga, po to bronchitas isivaziuoja. Tai jau dabar mes ji gydom antibiotikais. Sveikstam. Sveikstam abu, nes abu ir sergam.
Beje EO-eozinofilai, kurie rodo alergija-4. Nurime. Lamilan geriam kasdien, irgi abu.:)
Dabar atostogos, bet vis kamuoja klausimas-gal jau laikas prasyti mokymo namuose. Andrius labai noriai eina i mokykla, Net nenori, kad nuvezciau. Jam ten puikiai sekasi, bet tie dazni sirgimai ismusa is ritmo.
Forumas aprimes, bet tai ,manau, yra gerai. Reiskia maziau problemu, maziau nerimo.
Per Velines Uzdegiau zvakutes ir uz musu Angeliukus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
jurgelis



Prisijungė: 2008 04 13
Pranešimai: 1177

PranešimasParašytas: 11 Antr. 26,2013 11:46 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Suprantu jūsų abejones , kas geriau. Bet pažiūrėkit į vaiką ir jo norą būti su kitais , bendrauti juoktis , pykti kartu su visais būti tokiu pačiu normaliu sveiku vaiku ,ir daugiau savęs nekankinsit . Be to serga įvairiom infekcijom ir kiti vaikai Emilijos klasėj mergaitė kiekvienais metais tik kas ir nėra jau mokykloj , bet nieko . Susiformuos imunitetas po truputį bus kuo toliau lengviau , bent aš nuoširdžiai tikiu .Sėkmės Andriukui Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
agweta



Prisijungė: 2008 07 06
Pranešimai: 1403

PranešimasParašytas: 12 Antr. 10,2013 11:50 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikuciai,kaip laikotes?ar ramus advento metas jusu sirdelese? Wink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Liuda



Prisijungė: 2011 02 02
Pranešimai: 316
Miestas: Alytus

PranešimasParašytas: 01 Kv. 02,2014 12:21 pm    Rašyti temą: sulaukem 2014 Atsakyti su citata

Visuomet prisimenu ,,savus" Rugucius.
Minciu tiek daug, kad net nezinau kurias rasyti, kurias pasilikti. Tai tuomet visa nerasau.
Na iveikem 7 klases pusmeti. Neprasem mokymo namuose. Gal daugiau dienu nelanke mokyklos, nei lanke, bet vis viena patenkintas, mokosi gerai. Sventes, draugai... Issijudino mano berniukas.
Dabar svajojam kad pradetu lankyti koki nors sporto bureli.
Visgi tokiu , daug laiko gulejusiu, vaiku ir raumenu tonusas, ir laikysena ne patys geriausi. Apie sanatorija net girdeti nenori. Kompiuteris jam reikalingas, kaip kvepavimas.
Bet as kantriai laukiu palankiai susiklostanciu aplinkybiu...
Nerima kelia tik kosulys. Ir jam ir man nustatyta alergija. Abu geriam Loratadina. Bet vis tiek kosciojam. Dar panasiai kosti ir tetitis ir vyresnysis brolis. Gal but kazkas yra musu name, kas sukelia dirginima, bet kaip istirti, kaip suzinoti? Gal kiek sausoka, pelesio tikrai nera niekur.
Andrius 13 metu paauglys. Siek tiek kalasi paaugliski raguciai. Bet sutariam.
Geru prazdiu visiems. Stipraus tikejimo,
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
NERA



Prisijungė: 2012 11 05
Pranešimai: 8

PranešimasParašytas: 01 Tr. 15,2014 1:54 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal per sausa namuose? Gal pabandyti pamatuoti drėgmę.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Liuda



Prisijungė: 2011 02 02
Pranešimai: 316
Miestas: Alytus

PranešimasParašytas: 02 Pir. 17,2014 5:23 pm    Rašyti temą: rekomenduoju Atsakyti su citata

http://www.delfi.lt/news/daily/health/kaip-mumyse-apsigyvena-vezys-kodel-neskauda-ir-kaip-jam-nepadeti.d?id=64038248&com=1&no=0&s=2

Sis straipsnis man buvo idomus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
agweta



Prisijungė: 2008 07 06
Pranešimai: 1403

PranešimasParašytas: 02 Kv. 27,2014 8:40 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ir man idomus.labai aciu tau uz nuoroda
kaip laikotes?kaip Andriukas? Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Liuda



Prisijungė: 2011 02 02
Pranešimai: 316
Miestas: Alytus

PranešimasParašytas: 02 Kv. 27,2014 9:49 pm    Rašyti temą: 2m ir 8men po KCT Atsakyti su citata

Labas.
Kaip tik siandien darem kraujo tyrima. Poliklinikoje ,paprasta.
Visi rodikliai geri-tai ramina, tik tie musu Eozinofilai (rodo alergija) pakile 9.7. Kosulys Jo nepaleidzia. Tai virusinis, tai alerginis...Na bet buna ir prosvaisciu-nekosti kelias dienas, del to man ramu. Eina i mokykla. buna, kad del kosulio-neina. Man patinka, kai eina, tai ta diena maziau prie kompo sedi. Ta kara del kompo mes jau saeniai pralaimejom. Negali atimti is vaiko bendravimo. Man patinka girdeti jo linksma balsa, kai jis bendrauja su vaikais...

Beje, buvau nuvykusi i susitikima, kuri rengia Paguoda kasmet vasario viduryje. Ten musu Daktares skaito pranesimus. Man idomu.Andrius nenori vaziuoti i tokias vietas.
Ir labai gera matyti pilna sale zmoniu-tevu su vaikais, kurie jau iveike savo ligas. Be galo smagu sutikti tuos apie ka nieko negirdejai, nezinojau, koks tu vaikuciu likimas-o jie stai -paauge sustipreje. Paguodos puslapyje turetu buti patalpintos tos ataskaitos-tikra isgydymu statistika. Tikra . Musu visu isgyventa ir patikrinta savo kailiu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
agweta



Prisijungė: 2008 07 06
Pranešimai: 1403

PranešimasParašytas: 02 Pen. 28,2014 8:07 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gera girdeti,kad tyrimai jusu geri.suprantu,kaip jautiesi,kai sunelis kosti.kiekvienas kosuliukas eina per sirdi.isgyvenau ir as ta pati.bet manasis kosedavo tik susales.kaip taisykle niekad nesisaugojo tu nusalimu.jam tai atrose per daug vaikiska.bijoti ju.o man =duris i sirdi.bet pripratau.ne kasdien jam taip budavo.
i ''paguodos''susitikima ir Ignas gavo kvietima.cia kur ''Karpynej''buvo?visai nepertoliausia nuo musu.bet Ignas nenorejo vaziuot.jis labai nenori prisiminti to laikotarpio,kai sirgo.net draugams nesako.o i ''paguodos''puslapi reiks uzeit.gal ir as ka atpazinsiu is sutiktu vaikuciu Smile
linkiu jums kuo greiciau sulaukti siltu dienu,kurios,tikiuosi,isvilios Andriuka i kiema Wink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Liuda



Prisijungė: 2011 02 02
Pranešimai: 316
Miestas: Alytus

PranešimasParašytas: 02 Pen. 28,2014 8:19 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip, Karpyneje buvo susitikimas.
Vaziuokite kitamet be Igno. Maniskis irgi i tokias vietas niekada neis. As viena buvau. O didziausias stebuklas, kad man parode i nepazystama moteri (kokiu 35m) ir pasake-ji vaikysteje sirgo. O tuomet isgyvenamumas nuo ,,situ" ligu buvo 20proc. Stebuklas.
O dar vienas Danas (pensininkas) pasakojo visiems, kad jam 2013 teko gydytis Limfoma Santariskese. Jis jau pasveiko ir labai gyre Lietuvos daktarus ir sistema. Sake , nuosekliai pasakojo, kad sistema veikia zymiai geriau nei Danijoje. O mes visuomet galvojam, kad ten uz kalnu viskas geriau nei pas mus. Tikrai netiketa.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaikų istorijos Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  Toliau
Puslapis 3536

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005