Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Domantas
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 46, 47, 48, 49  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaikų istorijos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
ingrida



Prisijungė: 2005 01 08
Pranešimai: 348
Miestas: Panevezys

PranešimasParašytas: 09 Kv. 12,2013 2:40 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Domantai, paskaičiau ir aš apie tavo 10-ąjį gimtadienį Smile! Tai bent! Pašėlusiai smagu turėjo būti,atrodo smagiau nė nesugalvosi! Smile Gerų tau naujų mokslo metų mokykloje! Wink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Linas_V



Prisijungė: 2007 02 12
Pranešimai: 850
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 09 Pen. 20,2013 1:56 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Domantai, kaip sekasi mokykloje?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
domantas



Prisijungė: 2010 01 27
Pranešimai: 162

PranešimasParašytas: 09 Sk. 29,2013 12:38 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas Very Happy Man mokykloje viskas gerai sekasi.Ir pamokų naujų nėra tik tikyba prisidėjo.Nes eisiu vasarą prie komunijos.O pati geriausia pamoka yra matematika! Kaip man patinka visokius uždavinius spręsti net mokytoja vieną kartą sakė,kad esu net visai savaitei į priekį padaręs.Bet mokytoja per pamoką vistiek neleidžia nuobodžiauti.O lietuvių tai tik truputėlį patinka.Labai be galo daug ten reikia rašyti.

O pas manęs pusbrolis ką tik atvažiavo su močiute Very Happy Very Happy Very Happy Eisime mes į kažkokią ten šventę šuniukų ar parodą kuri visai netoli manę vyksta Very Happy Very Happy Aš dar truputėlį vakare parašysiu ne dar ne viską papasakojau apie mokyklą
Very Happy
ATE
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gloriagnius



Prisijungė: 2009 10 26
Pranešimai: 1546

PranešimasParašytas: 10 Pir. 07,2013 7:38 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Domantuk mes visada zinojome,kad tu gudrutis Very Happy
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
domantas



Prisijungė: 2010 01 27
Pranešimai: 162

PranešimasParašytas: 11 Pen. 08,2013 11:38 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas Smile Perskaičiau savo paskutinę savo žinutę,kad žadėjau parašyti vakare, bet nebeparašiau kažkodėl.Gal pamiršau. arba pavargęs buvau gal.Arba gal mamytė prie kompiuterio nebeleido Mad
Nuobodžiauju aš šiandien. I mokyklą penktadieniais man nereikia eiti.O mokytoja ryte neatėjo.Mano klasės mokytoja norėjo kad pakeistų tą mokytoją kur į namus ateina.O žinote kodėl?Nes per rugsėji ji pas manęs buvo atėjusi tik du kartus . O namuose aš mokausi tik lietuviu kalbos,o visas kitas pamokas mokykloj su visais klasiokais ir su savo tikra mokytoja.Man mokykloj dar labai patinka klasės žiburėliai.Smagūs ,su daug žaidimų visokių Very Happy Very Happy Very Happy
Kažkada aš neseniai buvau pas gydytoją poliklinikoj.Darė kraujo tyrimus ,nes labai seniai buvo daryti. Tai labai geri jie buvo.Ir paskui dar važiavau pas kažkokį gydytoją,nes pilvą dažnai skauda.Tai ten irgi darė kažkokius tyrimus,bet irgi buvo viskas gerai.
O mano brolis pirštą susilaužė . Su durim stipriai prisivėrė.Dabar su įtvaru vaikšto . Bet jam patinka ,įsivaizduoja, kad ten kardas ir makaluojasi su juo.
Viskas einu valgyti salotų. O paskui varškė .Feee.
Ate Very Happy
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
domantas



Prisijungė: 2010 01 27
Pranešimai: 162

PranešimasParašytas: 11 Sk. 10,2013 1:07 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ryte buvome parke pasivaikščioti Very Happy





Paskutinį kartą redagavo domantas, 05 Sk. 11,2014 5:33 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Liuda



Prisijungė: 2011 02 02
Pranešimai: 316
Miestas: Alytus

PranešimasParašytas: 11 Pir. 11,2013 1:29 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tureti broli -nuostabu.
Smagu matyti Tave, Domantai, ant koju.Kiekviena tavo zinute privercia sypsotis, ir papuosia diena.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Regi



Prisijungė: 2010 07 23
Pranešimai: 51

PranešimasParašytas: 11 Pen. 15,2013 9:30 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, Domantai. Perskaičiau, kad tau lietuvių kalbos pamokos tik truputį patinka, ir nusišypsojau: ar žinai, kad tu rašai PUIKIAI, kad iš tavęs išeitų vienas geriausių rašytojų? Tavo žinutės visada įdomios, rašai vaizdžiai, nuosekliai. Ir klaidų beveik nedarai, nors kai kuriuos gramatikos dalykus dar tik mokysiesi daug aukštesnėse klasėse (aš esu mokytoja, tik niekam nesakyk, gerai Smile))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jurgelis



Prisijungė: 2008 04 13
Pranešimai: 1177

PranešimasParašytas: 11 Antr. 26,2013 11:33 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kokios puikios foto .Tikrai , smagu turėti brolį Very Happy Laukiam Domantuko dar foto ir linksmų naujienų . Tu šaunus berniukas Wink Wink Wink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
domantas



Prisijungė: 2010 01 27
Pranešimai: 162

PranešimasParašytas: 03 Tr. 19,2014 10:49 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Liuda rašo:
Tureti broli -nuostabu.
Smagu matyti Tave, Domantai, ant koju.Kiekviena tavo zinute privercia sypsotis, ir papuosia diena.


Na taip kartais gerai turėti brolį Smile Bet dažnai būna įkirus.Ypač kai nori, kad kartu su juo žaisčiau man visiškai nuobodžius ir neįdomius žaidimus.
Kad aš labai dažnai ant kojų Very Happy Netgi nuvažiavęs į mokyklą savo ratus palieku rūbinėj ir po klasę ir koridorius vaikštau pats.Suole sėdžiu normalioj kėdėj kaip ir visi.Žiauriai man patinka.Pas savo draugą į penktą aukštą užlipau visiškai be niekieno pagalbos.Mama net negalėjo patikėti kai pasakojau Very Happy
Turiu jau eiti rengtis, nes tuoj eisiu į mokykla.Ate Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
domantas



Prisijungė: 2010 01 27
Pranešimai: 162

PranešimasParašytas: 03 Tr. 19,2014 3:53 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Regi rašo:
Labas, Domantai. Perskaičiau, kad tau lietuvių kalbos pamokos tik truputį patinka, ir nusišypsojau: ar žinai, kad tu rašai PUIKIAI, kad iš tavęs išeitų vienas geriausių rašytojų? Tavo žinutės visada įdomios, rašai vaizdžiai, nuosekliai. Ir klaidų beveik nedarai, nors kai kuriuos gramatikos dalykus dar tik mokysiesi daug aukštesnėse klasėse (aš esu mokytoja, tik niekam nesakyk, gerai Smile))


Labas Smile Žinote kodėl beveik nedarau klaidų? Cool Nes kai būna klaida kompiuteris pabraukia žodį raudonai . Tada ieškau klaidos ,ištaisau ir viskas klaidų nebėra Cool O šiaip jau man lietuviu labai gerai sekasi.Diktantus visada puikiai parašau ,nes susikaupęs būnu.O jeigu kokį rašinį ar šiaip ką nors rašau tai ir pridarau klaidų. Dažniausiai galininkai be nosinių būna Very Happy Pirma pusmetį visas pamokas lietuvių,matematiką,anglų ir pasaulio p. baigiau aukštesniuoju lygiu Cool
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gloriagnius



Prisijungė: 2009 10 26
Pranešimai: 1546

PranešimasParašytas: 03 Tr. 19,2014 9:49 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Domantuk, kaip gera tave matyti sveika ir ant koju. Tu tikras stebukliukas. Tau visko visko paties geriausio. Buk pats laimingiausias zmogus zemeje
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jurgelis



Prisijungė: 2008 04 13
Pranešimai: 1177

PranešimasParašytas: 03 Kv. 20,2014 11:35 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip smagu , kad tu vaikštai .Labai gražios ir didelės tavo foto Wink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ingrida



Prisijungė: 2005 01 08
Pranešimai: 348
Miestas: Panevezys

PranešimasParašytas: 03 Pir. 24,2014 1:55 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Domantai, kaip gera girdėti, kad tu vaikštai- jėga!!! Stipruolis Smile Daug ir sunkiai dirbai ir va, koks fantastiškas rezultatas. Valio, valio Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Liuda



Prisijungė: 2011 02 02
Pranešimai: 316
Miestas: Alytus

PranešimasParašytas: 05 Št. 10,2014 2:58 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, Domantai.
Zinai, musu Andriui (13metu) tetis itaise skersini-prisitraukimams daryti. Koridoriuje tarp sienu, prie pat Andriaus kambario duru.Andrius nori buti stipresnis, tiesesnis. tai kasdien kelis kartus uzsikabina ant to skersinio.Kabo. Pries menesi kabojo vos vos, pirstai nelaike, o dabar jau iki triju suskaiciuoja. Kartais sako nusimines-as nei vieno prisitraukimo nepadarau. Tada tenka jam ipusti vilties. Mes sakom-Nieko, nieko, pazanga yra, dar anksti, dar treniruokis, prisitrauksi.
Gal ir tau tokio skersinio reiketu?
O tavo pasiekimai isties labai dideli, ir bus dar didesni. Nes tu turbut turi stipria valia. Saunuolis.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaikų istorijos Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 46, 47, 48, 49  Toliau
Puslapis 4749

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005