Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Savanoriskas darbas

 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Pokalbiai, mintys, jausmai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
kristuna



Prisijungė: 2009 10 01
Pranešimai: 2
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 10 Kv. 01,2009 9:39 pm    Rašyti temą: Savanoriskas darbas Atsakyti su citata

Laba diena.
Gal trumpai prisistatysiu. Esu 25 metu mergina, dabar gyvenanti Vilniuje. Pavasari pabaigiau mokslus Vilniaus universiteta ir gavau magistro laipsni, bei igijau aplinkotyros ir ekologijos specialybe, bet siuo metu kai krize visame pasaulyje, aisku negavau darbo pagal specialybe tai dirbu balionu parduotuve:) Siaip laisvu laiku kaip ir kiekvienas jaunimas megstu buti su draugais, jei yra galimybe pakeliauti. Domiuosi menu, rankdarbiais:)
O dabar gal sugriskim prie temos. Istikruju kreipiuosi i visas mamytes, kuriu vaikuciai serga. Noreciau suzinoti ar butu imanoma laisvu laiku pabuti su jusu vaikuciais. As noreciau, kad vaikai sergainys sia liga ir didziaja dali laiko praleisdami ligonineje ten bent kartais pasijaustu kaip mokykloje, ku visada buna pertrauka:) Mes galetume su jais zaisti, jei butu galimybe rengti vaidinimus, kartais diskotekas, ismokinciau jus daryti geles is balionu, bei visokius kitus linksmus gyvunelius:) As noriu bent kiek prisideti, kad jusu vaikuciu veiduose butu sypsenos.
Istikro as ieskojau visur tokios organizacijos, kuri uzsiimtu tokiu darbu su veziu serganciais vaikais, ne tik per ''Issipildymo akcijas'', bet ir paprasta savaites diena, taciau mano liudesiui as nieko nesuradau, todel ir reipiuosi i Jus, Mamas. Nes nezinau ar yra leidziama tokia veikla ligoninese. Labai lauksiu Jusu visu atsakymu, pasiulymu, bei pamastymu. Aciu.
Pagarbiai, Kristina
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
egydaja



Prisijungė: 2010 09 02
Pranešimai: 2

PranešimasParašytas: 09 Kv. 02,2010 4:54 pm    Rašyti temą: :) Atsakyti su citata

Kaip gera matyti, kad yra bendraminčių Wink Aš irgi svajoju apie veiklą su šiais mažyliais Smile Gal pavyko su kuo nors susisiekti? Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
kristuna



Prisijungė: 2009 10 01
Pranešimai: 2
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 09 Pen. 03,2010 12:04 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip malonu, kad kazkas atsiliepe i mano zinute! Zinokit niekaip man nepavyko nieko surasti, kas noretu ir kam butu reikalinga mano pagalba, bet as vis tiek dar stengiuosi ir nenuleidziu ranku:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
egydaja



Prisijungė: 2010 09 02
Pranešimai: 2

PranešimasParašytas: 09 Pir. 26,2011 11:03 am    Rašyti temą: Gal tai būtų, ko ieškojai(-jom)..? ;) Atsakyti su citata

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2011-09-20-sergantiems-vaikams-skirtas-projektas-klounai-be-sienu-iesko-aktoriu/69083
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Renata



Prisijungė: 2007 12 09
Pranešimai: 7
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 06 Tr. 13,2012 10:09 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, gali parašyti man , mes vedame pamokėles http://utcentras.lt/dovanoti-laime-artimam-savo, jei norėtum prisijungti kontaktai renatautc@gmail.com, lauksime Very Happy
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
DidziuojiA
Svečias





PranešimasParašytas: 09 Antr. 06,2016 11:42 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, esu vestuviu fotografas gal reikia pagalbos ?
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Pokalbiai, mintys, jausmai Visos datos yra GMT + 2 valandos
Puslapis 11

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005