Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

nefroblastoma

 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie ligas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
sataner



Prisijungė: 2008 10 18
Pranešimai: 4

PranešimasParašytas: 10 Št. 18,2008 6:14 pm    Rašyti temą: nefroblastoma Atsakyti su citata

mano septyniu menesiu suneliui neseniai buvo diognozuota nefroblastoma 1-2 stadijos. nesenai prasidejo priesoperacinis gydimas. gal kas galetu papasakoti apie sia liga.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dar viena Lina



Prisijungė: 2007 09 16
Pranešimai: 63

PranešimasParašytas: 10 Št. 18,2008 11:26 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nefroblastoma dar kitaip vadinama Wilms`o naviku, apie ją šiek tiek informacijos yra čia:

http://www.rugute.lt/piktybiniai-navikai/wilmso-navikas.html

Kalbant apie konkrečiai jūsų atvejį (I-II stadija) tai reiškia, kad auglys nėra išplitęs už inksto ribų (I stadija), arba šiek tiek palietęs greta esančius audinius (II stadija), tačiau nėra (nenustatyta) metastazių nei toliau esančiuose organuose, nei aplinkiniuose limfmazgiuose.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
sataner



Prisijungė: 2008 10 18
Pranešimai: 4

PranešimasParašytas: 10 Sk. 19,2008 2:24 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o ar yra bent maziausia tikimybe, kad tai gerybinis auglys.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dar viena Lina



Prisijungė: 2007 09 16
Pranešimai: 63

PranešimasParašytas: 10 Sk. 19,2008 2:48 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ar jums buvo daryta biopsija (paimtas auglio gabalėlis ištyrimui)? Biopsija (ar auglio ištyrimas pašalinus jį operacijos metu) skaitomas diagnozės patvirtinimu, visi kiti tyrimo būdai, atliekami iki to (ultragarsas, kompiuterinė tomografija, magnetinis rezonansas ir pan.), leidžia tik įtarti konkrečią ligą, bet vien iš šių tyrimų duoti 100 proc. garantiją, kad auglys "piktas" - dar negalima. Bet kokiu atveju, I-II stadija - dar pati ligos pradžia.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
sataner



Prisijungė: 2008 10 18
Pranešimai: 4

PranešimasParašytas: 08 Pir. 24,2009 1:01 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Noreciau paklausti.
Mano sunelis remisijoje jau 8 men. Nesenei pastebejau kaklo srityje nedideli, slankiojanti guziuka. Ar tai gali buti susije su musu liga? Mums buvo diognozuota nefroblastoma 1 stadija. Gydymas praejo sklandziai, kraujo ir visi kiti tyrimai kol kas buvo geri. Jauciames taip pat labai gerai. Labai nerimauju.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Edita



Prisijungė: 2005 01 03
Pranešimai: 1635
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 08 Antr. 25,2009 10:26 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sataner rašo:
Noreciau paklausti.
Mano sunelis remisijoje jau 8 men. Nesenei pastebejau kaklo srityje nedideli, slankiojanti guziuka. Ar tai gali buti susije su musu liga? Mums buvo diognozuota nefroblastoma 1 stadija. Gydymas praejo sklandziai, kraujo ir visi kiti tyrimai kol kas buvo geri. Jauciames taip pat labai gerai. Labai nerimauju.

Laba,

Skaitydama forumą, vis pagalvodavau apie jus, kaip jums sekėsi gydymas. Ačiū, kad parašėte, jog gydymas buvo sklandus ir jau esate remisijoje. Geros žinios visuomet suteikia nuoširdų džiaugsmą ir beribę Viltį.

Ar paslankus guzelis yra susijęs su liga, jums gali atsakyti tik jūsų gydytoja, gydžiusi jūsų sūnelį VUVL onkohematologijos skyriuje arba šeimos gydytoja. Kuo greičiau išsiaiškinsite, tuo mažiau nerimausite. Lai atleidžia man Rugilės gydytoja, bet jai aš skambindavau dažnai, kai tik man būdavo neramu, kildavo klausimų ar kt. Juk kas geriau nuramins, nei gydytoja po vaikučio apžiūros. Asmeniškai aš nebūčiau linkusi manyti, kad liga atsinaujino, tai tikriausiai padidėjęs limfmazgis, bet būtina išsiaiškinti, kodėl jis padidėjo, galbūt į organizmą pateko infekcija ar kt.

Apkabinu ir laikau kumštukus. Viskas bus gerai, tikiu tuo.
_________________
„Mes randame gyvenime tai, ką patys jam suteikiame.“ R. V. Emersonas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
sataner



Prisijungė: 2008 10 18
Pranešimai: 4

PranešimasParašytas: 08 Antr. 25,2009 1:21 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikiu, kad viskas yra ir bus gerai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie ligas Visos datos yra GMT + 2 valandos
Puslapis 11

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005