Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Dominyka
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4 ... 79, 80, 81  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Angeliukai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
smurfiuke



Prisijungė: 2008 06 02
Pranešimai: 1

PranešimasParašytas: 06 Pir. 02,2008 2:34 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labukas.Aš čia naujokė.....Labai skaudu skaityt tokias prognozes Sad Tiesiog neina sulaikyt ašarų Crying or Very sad Laikykitės....Stiprybės........
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Audrone



Prisijungė: 2008 01 15
Pranešimai: 325
Miestas: Oak Forest, IL

PranešimasParašytas: 06 Pir. 02,2008 3:12 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kad ir koki sprendima priims mamos sirdis- jis bus teisingiausias...
Tvirtybes jums visiems, mes su jumis...apkabinu...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jovita



Prisijungė: 2006 03 27
Pranešimai: 116
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 06 Pir. 02,2008 3:40 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Agne,
Nedrįsdavau net rašyti Jums, nes nerasdavau tinkamų žodžių...
Mintimis su Dominyka ir Jumis... Noriu tikėti, kad įvyks stebuklas...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gintarė



Prisijungė: 2007 11 23
Pranešimai: 79

PranešimasParašytas: 06 Pir. 02,2008 4:05 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jei ka galima padeti, tikiuosi parasysite... Duok dieve, ivyktu stebuklas. Agne, laikykites.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Alexandra



Prisijungė: 2007 11 24
Pranešimai: 82
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 06 Pir. 02,2008 5:48 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Likykites, mes visi su Jumis. Meldziames uz Jus ir Dominyka.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jane



Prisijungė: 2008 04 30
Pranešimai: 102

PranešimasParašytas: 06 Pir. 02,2008 6:21 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika Agne. Klrbėjo ir man tas klausymėlis. Gerai, kad dukrytei neskauda. Girdėti-tai girdi ir būdami komoje, nors daktarai sakė, kad ne. Aš kai pradėdavau savo dukrai šnekėti ką nors jai mielo visą laiką padidėdavo pulso rodmenys, nors ji jau buvo komoje. Nežinau ar chemija gerai. Mums ji sunaikino ir gera ir bloga. Prasidėjo žiaurios komplikacijos. Reikia labai daug stiprybės,kad nepalūžtum. Man atrodo tu tokia ir esi- panaši į mane. Kalbėk, skaityk jai pasakas, džiaukis ir saugok jos miegelį. Kartais tokioje situacijoje žodžiai tampa bereikšmiais. Apkabinu Dominyką ir tave. Visa savo širdimi su Jumis.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Elenele



Prisijungė: 2007 09 02
Pranešimai: 156
Miestas: Åndalsnes

PranešimasParašytas: 06 Antr. 03,2008 6:59 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sad reik melsti Dieva, kad ivyktu stebuklas, nepasiduokit
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jurgita



Prisijungė: 2007 01 22
Pranešimai: 10

PranešimasParašytas: 06 Antr. 03,2008 2:39 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Be galo liudna. Be galo daug neatsakytu klausimu palieka. Galbut kazkada atrasime atsakymus i juos... Tiesiog laikykites. Meldziuosiu uz jus ir tikiu, kad Dominyka mus dar labai nustebins!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
DinaR



Prisijungė: 2007 11 27
Pranešimai: 18
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 06 Tr. 04,2008 7:08 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lakykites. Labai Jus uzjauciu... Stiprybes Jums.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
mama Rita



Prisijungė: 2006 09 14
Pranešimai: 271
Miestas: Panevezys

PranešimasParašytas: 06 Tr. 04,2008 7:43 pm    Rašyti temą: Dominyka Atsakyti su citata

Brangi Agne,
labai puikiai suprantu tą skausmą ir neviltį, kurią išgyveni... šį rugsėjį bus 2 metai, kai tapau Angelo mama. Galėčiau sakyt, kai pasibaigė košmaras, bet nenoriu... Mintys apie angelus suteikia ramybės... Paskutinės paros buvo baisiausios... Kunigas buvo sakęs, kad viskas priklauso nuo Jūsų tikėjimo... Kai sūnus užgeso, protu supratau, kad jam taip lengviau, širdis kraujavo ir atsisakė suprasti, o vėliau netgi atsėlindavo mintis, kad gal per mažai tikėjau stebuklu ir todėl sūnelis nepagijo?... Stiprybės pasisėmiau iš Rugutės, čia tiek šilumos, šviesos, tikėjimo,... Būkit čia, gerkit viltį ir gyvenkit toliau...
Šiuo metu aš pati gyvenu viltimi ir tikėjimu, kad VISKAS BUS GERAI, kai prieš kelis mėn išgirdau savo diagnozę (sutrumpintai - krūties vėžys), supratau, kad išgirsti apie sūnaus ligą buvo nepalyginamai sunkiau...
Meldžiuos už jūsų Dominyką... Te viskas bus, kaip turi būti...
Dieve, paimk į savo rankas visą šios dienos blogį,
Suteik ramybę mylintiems žmonėms...
Stiprybės, Tikėjimo, Vilties...

Angelo Justo mama
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Sagne



Prisijungė: 2008 05 12
Pranešimai: 701
Miestas: Elektrėnai

PranešimasParašytas: 06 Pen. 06,2008 8:19 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mylimieji, kitaip nebegaliu vadinti jūsų visų... Jausti tiek žmonių, iš kurių sklinda tiek gėrio... tai kažkas nepaprasta, tai yra dar viena pamoka, kurią šį kartą išmokau Rugutėje...

Dominyka šiuo metu miega, tačiau kada ji nemiega jau ir man sunku suprasti... epilepsijos priepolių daugėja... maniškiui jau visai "stogas važiuoja", niekaip nesutariam ar bandyti chemiją ar ne... mano širdis nebenori daugiau duot savo vaiko į medikų rankas, kur vien kateterį į jos venas pataiko iš 5-7 karto, o ką jau kalbėti apie komplikacijas... vieni sako, kad chemija paspartintų pabaigą, kiti, kad yra šansų Dominyką išlaikyti tokios būsenos ilgiau... nebežinau nieko... žiauriai pavargau nuo nuolatinės įtampos, bet žinau - neturiu teisės skūstis, nes ne mano padėtis čia sunkiausia, bet kartais ima ir išsprūsta...

Noriu paklausti - kur kreipėtės psichologinės pagalbos? nes manau neišsiversime be jos, bijau, kad šeima nesubyrėtų... nors kokia čia šeima be vienturtės ir vienintelės mūsų Dominykutės....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vilmux



Prisijungė: 2006 03 16
Pranešimai: 47
Miestas: Klaipėda

PranešimasParašytas: 06 Pen. 06,2008 1:52 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mieloji, nežinau ką patarti... melsiuosi už Jus, Dominyką, Jūsų šeimą...
_________________
Visi mes esame angelai vienu sparnu, norėdami skristi, privalome apsikabinti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
mama Rita



Prisijungė: 2006 09 14
Pranešimai: 271
Miestas: Panevezys

PranešimasParašytas: 06 Pen. 06,2008 8:53 pm    Rašyti temą: Dominyka Atsakyti su citata

Sagne rašo:

Noriu paklausti - kur kreipėtės psichologinės pagalbos? nes manau neišsiversime be jos, bijau, kad šeima nesubyrėtų... nors kokia čia šeima be vienturtės ir vienintelės mūsų Dominykutės....


Kiekvienam vis kitaip. Iš savo patirties galiu pasakyti: patys geriausi psichologai - kunigai. Pasikalbi ir ant dūšios lengviau. Būdama Vilniuje nueidavau prie Aušros Vartų Motinos paverkt, pasimelst, kokiai savaitei ramybę pasikraudavau, o paskui vėl ten... Buvau susitikusi su bioanalitike Sigute (gyv. prie Vilniaus), turiu jos telefoną - jei norėtumėt su ja pasikalbėt, skambinkit man 868712802. Sigutė patarė susitikt su kunigu egzorcistu. Žinau, kad vilniečiai į Merkynę važiuoja. Pas mus Panevėžy yra nuosavas - Ramygalos klebonas. Man asmeniškai labai palengvėjo su juo pasikalbėjus, jis manęs klausė, kodėl savo sūnelio neatvežėt, gal būčiau kuo padėjęs. Bent jau palengvina kančias...
Stiprybės jums...
Meldžiuos ir stipriai, stipriai apkabinu...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Audrone



Prisijungė: 2008 01 15
Pranešimai: 325
Miestas: Oak Forest, IL

PranešimasParašytas: 06 Št. 07,2008 4:20 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Galvoju ir galvoju apie jus! Kad tik dar laseli stiprybes, kantrybes, meiles ir daug daug vilties ir tikejimo jums ir Dominykos teciui. O mazai - jegu nepasiduoti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Neringa



Prisijungė: 2007 09 21
Pranešimai: 346
Miestas: Panevezys

PranešimasParašytas: 06 Št. 07,2008 7:08 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, mielieji, laikykites! Cia Neringa, Naglio mama. Mes gydomes KMUK. Nezinau, ar jus ta pati sauni seimyna, kuria susitinkame besigydydami Kaune. Siunciam jums daug stiprybes. Viena mama yra pasakiusi, tokie isbandymai yra skiriami tik stipriems. O jus visi trys tokie ir esat. Mylim ir apkabinam.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Angeliukai Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4 ... 79, 80, 81  Toliau
Puslapis 381

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005