Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Padėti galima ir duodant kraujo
Pereiti prie 1, 2, 3, 4  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kraujo donorystė
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Linas_V



Prisijungė: 2007 02 12
Pranešimai: 850
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 05 Tr. 16,2007 2:55 pm    Rašyti temą: Padėti galima ir duodant kraujo Atsakyti su citata

Padėti galima ir duodant kraujo.

„Rugutės“ organizuojamos kraujo donorystės akcijos „Padovanok lašelį“
http://www.rugute.lt/svarbu/donoryste-2.html

Informacija būsimiems donorams:
http://www.kraujodonoryste.lt/informacija-busimiems-donorams/

Kaip tapti donoru:
http://www.kraujodonoryste.lt/kaip-tapti-donoru/

Dar daugiau informacijos:
http://www.kraujodonoryste.lt

Pildome aferezinių trombocitų ir kraujo donorų sąrašą:
http://www.rugute.lt/forumas/viewtopic.php?t=341


Paskutinį kartą redagavo Linas_V, 05 Sk. 29,2011 12:04 pm. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Linas_V



Prisijungė: 2007 02 12
Pranešimai: 850
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 07 Sk. 15,2007 5:13 pm    Rašyti temą: Re: Padėti galima ir duodant kraujo Atsakyti su citata

Kadaise pradėjau šią temą, tai papildysiu. Dabar labai reikia visų kraujo grupių kraujo.

Liepos 18 d. kaip ir kiekvieno mėnesio trečią trečiadienį vilniečiams yra galimybė duoti kraujo centre - Centro poliklinikoje (Pylimo g. 3, 122 kab. Vilnius, darbo laikas 12-19 val.).

Nacionalinio kraujo centro mobiliąsias brigadas liepos mėnesį galima rasti Vilniuje ir kituose miestuose:
http://www.kraujodonoryste.lt/index.php?cid=2236

Klaipėdos krašte:
http://www.kraujodonoryste.lt/index.php?cid=2247

Panevėžio regione:
http://www.kraujodonoryste.lt/index.php?cid=2256
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Shiuka



Prisijungė: 2007 07 09
Pranešimai: 13
Miestas: Šiauliai

PranešimasParašytas: 07 Pir. 16,2007 1:53 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, gyvenu Shiauliuose, gaila, bet Nacionalinio kraujo centro shitam mieste nera, bet suzhinojau, kad yra UAB Kraujo donorystes centro Shiauliu skyrius, jau pasiskambinau ir bandysiu buti naudina ir ash. Labaj noriu, kad mano kraujas tiktu donorystei, esu elergishka metalui, kazhin del to gali netikti karujas? ir vaikystej buvau irashyta i tuberkuliozes iskaita (skiepas paraudonuodavo) ar tai taip pat gali buti priezhastis, del ko netiks mano kraujas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Edita



Prisijungė: 2005 01 03
Pranešimai: 1635
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 07 Tr. 18,2007 5:24 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Shiuka rašo:
Sveiki, gyvenu Shiauliuose, gaila, bet Nacionalinio kraujo centro shitam mieste nera, bet suzhinojau, kad yra UAB Kraujo donorystes centro Shiauliu skyrius, jau pasiskambinau ir bandysiu buti naudina ir ash. Labaj noriu, kad mano kraujas tiktu donorystei, esu elergishka metalui, kazhin del to gali netikti karujas? ir vaikystej buvau irashyta i tuberkuliozes iskaita (skiepas paraudonuodavo) ar tai taip pat gali buti priezhastis, del ko netiks mano kraujas


Nesu tikra, bet manau, kad gali netikti. Ar jau buvote nuvykusi i kraujo centra? Ar davete kraujo?

Liudna, kad del zemo leukocitu ir/ar hemoglobino skaiciaus, mano kraujas nebetinka Sad
_________________
„Mes randame gyvenime tai, ką patys jam suteikiame.“ R. V. Emersonas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Edita



Prisijungė: 2005 01 03
Pranešimai: 1635
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 07 Tr. 18,2007 5:36 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O gal padarom akcija - susikimbam uz ranku ir einam i Nacionalini kraujo centra (Zolyno g. 34, Vilnius) kraujuko priduot? A? Forumo lankytojai? Nejaugi nesusirinktume pvz. 10 zmoniu?

Bjauriai skamba, pati negali duot kraujo, kitus kviecia Sad Atsiprasau, as pasistengsiu buroku sulciu gera menesiuka pagert (kibirais) Very Happy ir leukocitu sk., kuo nors pakelt Very Happy ir kartu eit Very Happy
_________________
„Mes randame gyvenime tai, ką patys jam suteikiame.“ R. V. Emersonas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Linas_V



Prisijungė: 2007 02 12
Pranešimai: 850
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 07 Tr. 18,2007 5:49 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Edita rašo:
O gal padarom akcija - susikimbam uz ranku ir einam i Nacionalini kraujo centra (Zolyno g. 34, Vilnius) kraujuko priduot? A? Forumo lankytojai? Nejaugi nesusirinktume pvz. 10 zmoniu?

Bjauriai skamba, pati negali duot kraujo, kitus kviecia Sad Atsiprasau, as pasistengsiu buroku sulciu gera menesiuka pagert (kibirais) Very Happy ir leukocitu sk., kuo nors pakelt Very Happy ir kartu eit Very Happy


Puiki mintis! Tik mano kraujui irgi reikia atsigauti... Per mėnesį gal pavyks Smile
Be to galima gi ne tik forumo dalyvius, bet ir šiaip nesiryžtančius nuvažiuoti į Žolyno gatvę pasikviesti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Shiuka



Prisijungė: 2007 07 09
Pranešimai: 13
Miestas: Šiauliai

PranešimasParašytas: 07 Kv. 19,2007 12:40 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

[quote="Edita"]
Shiuka rašo:
Sveiki, gyvenu Shiauliuose, gaila, bet Nacionalinio kraujo centro shitam mieste nera, bet suzhinojau, kad yra UAB Kraujo donorystes centro Shiauliu skyrius, jau pasiskambinau ir bandysiu buti naudina ir ash. Labaj noriu, kad mano kraujas tiktu donorystei, esu elergishka metalui, kazhin del to gali netikti karujas? ir vaikystej buvau irashyta i tuberkuliozes iskaita (skiepas paraudonuodavo) ar tai taip pat gali buti priezhastis, del ko netiks mano kraujas


Nesu tikra, bet manau, kad gali netikti. Ar jau buvote nuvykusi i kraujo centra? Ar davete kraujo?


Laba diena, taip jau buvau, pridaviau krauja Smile As tai dariau pirma karta gyvenime. ir visai, visai nebaisu ir jokio pasalinio poveikio Exclamation Shiaip tai kraujas mano labaj geras, bet tikslesni tyrimu rezultatai bus po keliu dienu. Gydytoja, pas kuria konsultavausi, sake, kad tie skiepai vaikysteje nieko tokio, svarbu ar esu niekad nesirgusi, o plauchiai visada shvarus budavo, tai labaj labaj tikiuosi, kad tiksiu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Linas_V



Prisijungė: 2007 02 12
Pranešimai: 850
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 07 Kv. 19,2007 12:44 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Shiuka rašo:
Laba diena, taip jau buvau, pridaviau krauja Smile As tai dariau pirma karta gyvenime. ir visai, visai nebaisu ir jokio pasalinio poveikio Exclamation


Džiugu! Very Happy Jei pirmas kartas buvo nebaisus, tai gal bus ir antras, trečias kartas Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Shiuka



Prisijungė: 2007 07 09
Pranešimai: 13
Miestas: Šiauliai

PranešimasParašytas: 07 Kv. 19,2007 1:21 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nebeiškentėjau, nulėkiau i Kraujo donorų centrą...Aš tinku buti donore!!! Gydytoja pasakė:"jūsų kraujas jau atiduotas ligoniui" aš džiaugiuosiu, kad nors tiek galėjau padėti, bet man labai ir liūdna, nes tai reiškia, kad labai yra didelis trūkumas kraujo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Edita



Prisijungė: 2005 01 03
Pranešimai: 1635
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 07 Pen. 20,2007 12:33 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Shiuka rašo:
nebeiškentėjau, nulėkiau i Kraujo donorų centrą...Aš tinku buti donore!!! Gydytoja pasakė:"jūsų kraujas jau atiduotas ligoniui" aš džiaugiuosiu, kad nors tiek galėjau padėti, bet man labai ir liūdna, nes tai reiškia, kad labai yra didelis trūkumas kraujo


Šaunuolė Very Happy

"Kraujo lašeli, leiskis į kelią,
Į bet kurią mūsų jautrią širdelę,
Mes jį branginsim, saugosim, glausim,
Žinom – svarbiausia - mes atsigausim...
Mielas lašeli, toks reikalingas...
Kraujo lašeli, būk gailestingas... "

Ačiū už didelį kraujo lašą Very Happy
_________________
„Mes randame gyvenime tai, ką patys jam suteikiame.“ R. V. Emersonas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Linas_V



Prisijungė: 2007 02 12
Pranešimai: 850
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 07 Pen. 20,2007 7:30 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Shiuka rašo:
nebeiškentėjau, nulėkiau i Kraujo donorų centrą...Aš tinku buti donore!!! Gydytoja pasakė:"jūsų kraujas jau atiduotas ligoniui" aš džiaugiuosiu, kad nors tiek galėjau padėti


Džiaugiuosi Smile Tikiuosi, kad paskaičius šios temos žinutes dar ne kartą teks džiaugtis Smile

Shiuka rašo:
bet man labai ir liūdna, nes tai reiškia, kad labai yra didelis trūkumas kraujo


Mes visi tai galime bent šiek tiek pakeisti. Kai kitą kartą eisi (o supratau, kad taip ir bus!), pasikviesk ir draugų eiti kartu. Manau, kad yra daug žmonių, neduodančių kraujo ne iš baimės, bet tiesiog neprisiruošiančių, nerandančių laiko, kompanijos ar sugalvojančių daugybę kitokių priežasčių. Iš savo patirties žinau, kad tokius galima imt už rankos ir sakyt „Einam!“ Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Shiuka



Prisijungė: 2007 07 09
Pranešimai: 13
Miestas: Šiauliai

PranešimasParašytas: 07 Pen. 20,2007 2:34 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš čia ne į temą Embarassed
Edita, prašau perduokit Dainorui labų dienų nuo Jūratės, mes kartu Panevėžyje TV dirbom.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Edita



Prisijungė: 2005 01 03
Pranešimai: 1635
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 07 Št. 21,2007 1:12 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Shiuka rašo:
Aš čia ne į temą Embarassed
Edita, prašau perduokit Dainorui labų dienų nuo Jūratės, mes kartu Panevėžyje TV dirbom.


Perdaviau Very Happy Ir jūs perduokit Very Happy
_________________
„Mes randame gyvenime tai, ką patys jam suteikiame.“ R. V. Emersonas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Shiuka



Prisijungė: 2007 07 09
Pranešimai: 13
Miestas: Šiauliai

PranešimasParašytas: 07 Pir. 23,2007 12:54 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū Laughing
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Linas_V



Prisijungė: 2007 02 12
Pranešimai: 850
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 07 Pir. 30,2007 11:39 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vėl papildymas.

Rugpjūčio 22 d. kaip ir kiekvieno mėnesio trečią trečiadienį vilniečiams yra galimybė duoti kraujo centre - Centro poliklinikoje (Pylimo g. 3, 122 kab. Vilnius, darbo laikas 12-19 val.).


Nacionalinio kraujo centro mobiliąsias brigadas rugpjūčio mėnesį galima rasti Vilniuje ir kituose miestuose:
http://www.kraujodonoryste.lt/index.php?cid=2335

Klaipėdos krašte:
http://www.kraujodonoryste.lt/index.php?cid=2337



O į Žolyno gatvę susikibę už rankų gal rugsėjo mėnesį bandom organizuoti? Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kraujo donorystė Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie 1, 2, 3, 4  Toliau
Puslapis 14

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005