Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Naujokams
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Fondo kasdienybė
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Nina



Prisijungė: 2008 12 07
Pranešimai: 7
Miestas: Plunge

PranešimasParašytas: 12 Sk. 07,2008 7:44 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, aš savo angeliuko - saulutės mama. Mūsų žvaigždutė jau keturis mėnesius mus saugo iš aukštai. Turėjo praeit tiek laiko,kad galėčiau vėl prieit prie kompiuterio ir prisijungti čia. Be galo dėkinga mielai Editai, kuri paskutines dienas,kai sužinojo apie mūsų bėdas,pagelbėjo mums. Tikiuosi, pabendrauti su Angeliukų mamomis.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sagne



Prisijungė: 2008 05 12
Pranešimai: 701
Miestas: Elektrėnai

PranešimasParašytas: 12 Pir. 08,2008 9:59 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nina rašo:
Sveiki, aš savo angeliuko - saulutės mama. Mūsų žvaigždutė jau keturis mėnesius mus saugo iš aukštai. Turėjo praeit tiek laiko,kad galėčiau vėl prieit prie kompiuterio ir prisijungti čia. Be galo dėkinga mielai Editai, kuri paskutines dienas,kai sužinojo apie mūsų bėdas,pagelbėjo mums. Tikiuosi, pabendrauti su Angeliukų mamomis.


Prisijunkit prie mūsų - angelėlių kambariokų - 14d. (sekmadienį) 11 val. Rugutės namučiuose
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
simonA



Prisijungė: 2009 01 12
Pranešimai: 1
Miestas: radviliskis-airija

PranešimasParašytas: 01 Pir. 12,2009 7:51 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveiki as esu simona,radau si puslapi supermamu forume ir mane labai sujaudino sis puslapis,labai noreciau padeti visiem vaikuciam,bet neturiu is ko,patys su vyru ir sunum (1,5m) neturim kur gyventi ir is ko...bet vis pasvajoju jei kada turesiu pinigu butinai padesiu...siuo metu galiu buti tik kraujo donore,mano grupe 0-...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ziuzia



Prisijungė: 2005 01 04
Pranešimai: 354
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 01 Antr. 13,2009 4:24 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Simona, nesakykit "tik" Smile Donorystė - labai svarbu Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
deimira



Prisijungė: 2008 09 29
Pranešimai: 31
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 02 Sk. 22,2009 10:31 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,mano vardas Deimante,mane taip pat yra stipriai palietes sis puslapis. Nors ir nepazystu Editos,bet zinau kokia turi ji nepaprastai didele sirdi,lb mazai tokiu zmoniu kaip ji. Lb noreciau aplankyt mazuosius kovotojus,bet stinga drasos,bijau kad iskysiu,jiem juk reik sypsena ir dziaugsma dalint,o ne asaras Embarassed Rolling Eyes
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Karolis Petryla



Prisijungė: 2009 03 04
Pranešimai: 3

PranešimasParašytas: 03 Tr. 04,2009 10:39 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, geros sielos zmones. Stiprybes visiems. As esu Karolis, labai malonu pamatyti, kad yra tiek daug puikiu zmoniu, kurie padeda. Rasau cia pirma karta. Noreciau prisideti kuo tik galeciau. Taip pat noreciau pamatyti mazuosius kovotojus, jiems padeti, padovanoti sypsni. Deja mano daktare neleido tapti donoru, nes turejau seniau svaigimu galvos Sad Bet jei tik reiks kokios pagalbos, organizavimo, asmenines, visada kreipkites, kaip isgalesiu taip stengsiuos padeti. Sekmes!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rutka



Prisijungė: 2008 05 24
Pranešimai: 1
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 03 Tr. 04,2009 11:42 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas Smile

Kažkaip mąsčiau mąsčiau ir sumąsčiau, kad reikia ir man prisistatyti Smile
Taigi, esu Rūta :] antro kurso studentė. Seniai skaitau šitą puslapį, buvau atvykusi duoti kraujo, bet vis norėčiau aktyviau įsitraukti į veiklą. Tik nežinau kaip Embarassed
Arbatos priimsit kada? Embarassed
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
nijolegud



Prisijungė: 2009 03 23
Pranešimai: 2

PranešimasParašytas: 03 Sk. 29,2009 10:24 pm    Rašyti temą: naujokai Atsakyti su citata

Sveiki, prisijungiau, tik pries savaite, todel dar lengvai "grybauju".
Esu Nijole, 36 m, is Klaipedos, angelelio Viltes mama. Ji jau beveik 5 metai kaip lanko tik sapnuose, bet paliko tiek daug neikainojamu pamokeliu mums cia likusiems, kad visas pasaulis visai netoks atrodo.....Vertybes kitos, o pasaulis toks pats. Sunku ir pritapti Sad
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
irinju



Prisijungė: 2009 11 05
Pranešimai: 5
Miestas: vilnius

PranešimasParašytas: 11 Kv. 05,2009 12:52 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

esu irena is vilniaus apie si foruma suzinojau perskaiciusi mamos foruma po savo sunelio laiduotuviu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Limour



Prisijungė: 2009 12 08
Pranešimai: 4
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 12 Antr. 08,2009 12:55 am    Rašyti temą: Limour Atsakyti su citata

Labas vakarėlis,

Ateidama pas Jus į svečius, tariu trumputį Labas. Mergaitės netekau ne dėl onkologinės ligos, bet labai tikiuosi, kad ir mane priimsite Embarassed... ji gimė su sudėtinga širdies yda, kuri leido gyventi tik 8 mėnesius... dar viskas labai šviežia, net mėnesio nėra nuo to laiko, kai Jai ištarėm Sudie, tačiau negaliu sau leisti labai palūžti, nes pažadėjau mažylei, kad neverksiu ir neliūdėsiu... pažadėjau Jai, kad mes su tėveliu ir sesutėmis būsime laimingi...
_________________


Rūta-Angelėlis, 2009.03.20-2009.11.16
Kiti vaikai: Urtė, 2006.04.27,
Agnė (Rūtos sesė dvynė), 2009.03.20
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Lina (iš toli)



Prisijungė: 2007 01 21
Pranešimai: 706

PranešimasParašytas: 12 Antr. 08,2009 8:12 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki - ar ne jūsų šviesią šeimą galėjau matyti prieš porą savaičių Palangoje? Apkabinu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
GiedreJ



Prisijungė: 2009 12 26
Pranešimai: 12

PranešimasParašytas: 12 Št. 26,2009 6:04 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas vakaras Smile Nusprendžiau ir aš prisistatyti Smile Esu Giedrė iš Kauno, pirmo kurso medicinos studentė. Šį puslapį, forumą skaitau, vaikučių istorijomis gyvenu, maldas siunčiu jau antri metai, bet vis nesiryžau parašyti.. Smile

Buvau jau su Edita susitikusi, tikra tiesa, nuostabus žmogus, nepailstantis, nepavargstantis rūpintis ir dalinti šilumą, šypseną.. Smile Ačiū Jums, kad mane priėmėt Smile

Džiaugčiausi, jei galėčiau kažkuo padėti.. Labai norėčiau pabendrauti su Didžiaisiais Kovotojais, padovanoti jiems juoką, džiaugsmą Smile Esu su jumis, ir būčiau labai laiminga, jei mane priimtumėte į savo didelę, nuostabią šeimą Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
coliuke



Prisijungė: 2011 09 19
Pranešimai: 7

PranešimasParašytas: 09 Antr. 20,2011 6:25 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na prisistatysiu ir as-esu Edita,is vilniaus...cia beveik uzsuku kiekviena diena,negaliu atsistebeti cia tvyrancia meile,siluma,demesiu vienu kitiems...auginu sveika dukryte,bet via sirdim linkiu viiems ligoniukams sveikatos,o ju teveliams stiprybes ir istvermes..pati daviau kraujo negimingu kaulo ciulpu donorystei,ir taip noreciau,kad kada nors kam nors galeciau padeti..jei kam reikia kokios pagalbos,kreipkites,kuo galesiu,tuo padesiu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
RutaP



Prisijungė: 2009 09 06
Pranešimai: 13
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 12 Sk. 04,2011 8:03 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš esu Rūta,iš Vilniaus.Jau nemažai metų skaitau puslapį-tik pasireiškiu nedažnai... Smile Esu visom keturiom už visokeriopą pagalbą sergantiems.Esu negiminingų kaulų čiulpų donorų registre,nuo 17 metų esu kraujo donore Smile Džiaugiuosi,jei pavyksta kam nors pagelbėti ((:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Fondo kasdienybė Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Puslapis 88

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005