Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Ramūnėlis

 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Angeliukai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
irinju



Prisijungė: 2009 11 05
Pranešimai: 5
Miestas: vilnius

PranešimasParašytas: 11 Kv. 05,2009 11:43 am    Rašyti temą: Ramūnėlis Atsakyti su citata

laba diena vis skaiciau sia tema ir niekaip nedrisau prisijungti esu naujoke sioj temoj noreciau prisistatyti esu irena is vilniaus auginu 2 vaikus sunu 12m ir dukryte lukrecija 4m 2009 10 17 netekau 3 vaikelio sunelio ramunelio kuriam teko isgyvent tik 2 dienas del ligonineje inestos infekcijos dar nepraejo net 30 dienu o as is proto einu vis negaliu patiketi kad jo su mumis nebera tikiosi priimsit mane i savo grietas nes vienai viska pergyvent sunku

Paskutinį kartą redagavo irinju, 11 Kv. 12,2009 9:55 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
VAIDA



Prisijungė: 2007 10 26
Pranešimai: 267
Miestas: Rietavas

PranešimasParašytas: 11 Pen. 06,2009 10:07 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mieloji, pirmiausia nuoširdi užuojauta. Imu už rankos ir apkabinu. Vienom tikrai labai sunku, bet kai apsidairai ir pamatai, kad tu ne vienas, pasidaro lengviau, šiek tiek..., bet lengviau.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ingrida



Prisijungė: 2005 01 08
Pranešimai: 348
Miestas: Panevezys

PranešimasParašytas: 11 Pen. 06,2009 11:07 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Skaudu suvokti, ką Jums teko patirti...
Nuoširdi užuojauta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jūratė-Reniaus mama



Prisijungė: 2006 04 10
Pranešimai: 197
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 11 Sk. 08,2009 5:31 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveika, mes cia visos kartu, su savo skausmu ir neviltim.. Mano sunelio ner jau metai. Tik to dar nesuprantu...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
irinju



Prisijungė: 2009 11 05
Pranešimai: 5
Miestas: vilnius

PranešimasParašytas: 11 Antr. 10,2009 8:44 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aciu uz silta priemima vienai tikrai sunku kovoti su tuo greit jau menuo kai nebera mano angeliuko vyrui paciam sunku tai stengiosi prie jo nebeverkt tik ir iseina kad gali isiverkt tik forumuose o kiek laiko mazdaug reikia kad susitaikit su ta mintim kad tavo angeliuko nebera su tavim
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
VAIDA



Prisijungė: 2007 10 26
Pranešimai: 267
Miestas: Rietavas

PranešimasParašytas: 11 Antr. 10,2009 9:26 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mieloji, kiek reikia laiko...sunku pasakyt. Mes visi skirtingi, todėl į tą patį dalyką reaguojam skirtingai. Gruodį bus metai, kai aš angeliuko mama, bet vis dar tuo negaliu patikėt. Stiprybėstau ir mums visoms. Privalom būt stiprios dėl kitų, esančių šalia mūsų.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
irinju



Prisijungė: 2009 11 05
Pranešimai: 5
Miestas: vilnius

PranešimasParašytas: 11 Kv. 12,2009 6:58 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aciu jums mamytes uz palaikima 17 jau menuo bus kai nera su mumis musu angeliuko
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jūratė-Reniaus mama



Prisijungė: 2006 04 10
Pranešimai: 197
Miestas: Kaunas

PranešimasParašytas: 11 Tr. 18,2009 12:03 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

netikiu, kad kada nors pavyks nebegalvot apie tai, kad ju nera salia. Pamenu, kaip atsikeldavau is ryto ir dekodavau Dievui uz nauja nuostabia diena...Dabar to nebera...gelbsti tik tikejimas, kad , jei busiu to verta, susitiksiu su savo suneliu. Tavo saulyte buvo maziukas, zinau, kad tau ziauriai skauda...Mano sunelis buvo mano brangiausias draugas, kovojo suprasdamas , kuo serga...Palaidojau dvylikos..Devyni metai vilties, o pabaiga tokia pati.. Be jo gyvent as nemoku...Ir nieko nepadeda tai, kad visi sako- tu dar turi dukryte 16 metu. Bet man reik ju abieju. Kaip ir tau- reik ju visu...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Angeliukai Visos datos yra GMT + 2 valandos
Puslapis 11

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005