Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Paskirkite 1,2 procentus nuo sumokėto GPM „Rugutei“

Kai gimsta mažas žmogus, jis atsineša ir savo svajones – mažas, dideles ir visuomet skatinančias žengti pirmyn. Kartais svajones sustabdo netikėtai išgirsta onkologinės ligos diagnozė, kuri užgriūva mažus ir tam visai nepasiruošusius vaiko pečius. Per akimirką sujaukiamas visos šeimos ramus ir įprastas gyvenimo ritmas. Taip mažasis pacientas su vienu iš artimųjų praveria ligoninės duris ir ima eiti didžiausių gyvenimo išbandymų keliu

Dažnai išgirstame klausimą, o koks „Rugutės“ vaidmuo šiame kelyje?  

Jau septynioliktus metus dirbdami vaikams, neabejojame, kad gydymo sėkmę lemia daugybė veiksnių, tačiau svarbiausias iš jų yra laiku taikomas pažangus gydymas. Pasaulinė medicina kiekvieną dieną žengia į priekį – nuolat tobulėja medikamentai bei kitos medicininės priemonės, dėl kurių ligos išgydomos vis greičiau. Tobulėja tyrimų atlikimo technologijos, padedančios nustatyti tikslesnes ligos priežastis ir taip atsiranda galimybė skirti vis rezultatyvesnį gydymą. Deja, nemaža dalis naujausių medikamentų, tyrimų bei medicininių, slaugos priemonių Lietuvoje yra nekompensuojamos. Metai iš metų, lydėdami vis kitus sergančius vaikus, stengiamės užpildyti būtent šią spragą, kad vaikus gydantys onkohematologai turėtų visas galimybes taikyti medikamentus, tyrimus, numatytus naujausiuose gydymo protokoluose, ar išsiųsti mažąjį pacientą operacijai į užsienį, jei tokia neatliekama Lietuvoje.

Kad šis išbandymas būtų įveiktas ir svajonės tęstųsi, reikia viso žmonių būrio pagalbos. Todėl, kaip ir kasmet, nuoširdžiai kviečiame prisijungti prie šio būrio ir paskirti 1,2 procentus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) labdaros ir paramos fondui „Rugutė“.  

Prašymą (Forma FR0512 v.4) gyventojas turi pateikti nuo 2021 m. sausio 1 d. iki 2021 m. gegužės 1 d. apskrities Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Formos FR0512 v.4 užpildymo ir pateikimo taisyklės.

Labdaros ir paramos fondo „Rugutė” paramos gavėjo kodas (identifikacinis numeris) – 300070090.

Būkite kartu! Padovanokite vaikams galimybė greičiau įveikti užklupusius didžiulius iššūkius ir vėl iš visų jėgų siekti savo svajonių!
PRAŠYMĄ FR0512 GALIMA PATEIKTI:

1. Prašymo formą FR0512 v.4 užpildyti tiesiogiai portale deklaravimas.vmi.lt.

2. Tiesiogiai įteikti Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojui arba atsiųsti paštu

Prašymą užpildytą ranka (FR0512 v.4 forma PDF formatu) (FR0512 v.4 formos pildymo ranka pavyzdys) galima įteikti tiesiogiai VMI darbuotojui arba siųsti paštu adresu:

VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyriui, Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.

Išsamesnė informacija – Kaip skirsime pajamų mokesčio dalį paramai nuo 2020 m.?

Jei iškilo klausimų, kreipkitės telefonu +370 687 20466 (Dainoras)

Jūsų geranoriškumo dėka fondui pervesti
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.