Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

7 dienos iki septyniolikto „Rugutės“ gimtadienio!

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest

Artėjant septynioliktam fondo gimtadieniui, kaip niekada giliai suvokiame, kokia didžiulė vertybė yra supantys žmonės. Tad neatsitiktinai dienas iki kito pirmadienio pradedame skaičiuoti dėkodami Kornelijai už atvirumą ir pasidalintus išgyvenimus.

„Kai susipažinau su Bazile, jai buvo treji. Švelni, ne itin judri mergaitė. Kaskart atsistojus, trumpam prarasdavo pusiausvyrą – vos susvyruodavo… Dabar Bazilei septyneri. Su mama ji lankosi parodose ir labiausiai mėgsta eiti į „normalias“, t.y. ne tas, kurios skirtos mažiesiems. Bažnyčioje meldžiasi garsiai ir nuoširdžiai. Fotografuoja. Su jos mama Kornelija Eigeliene kalbamės apie laiką, kai Bazilė, paėmusi savo mamą už rankos, vedė per patį skausmo tirštumą ir per patį Dievo tankį. Tokį tankį, kurį iš tiesų sunku suvokti…“ – rašo Vilma Grigienė žurnale „Tapati“.

Kviečiame pasidaryti arbatos puodelį ir PASKAITYTI straipsnį.

Dalinkitės facebook
Dalinkitės twitter
Dalinkitės telegram
Dalinkitės pinterest
Turite idėjų kaip padėti sunkiai sergantiems vaikams ?

Parašykite mums

Semdamiesi geros energijos, drąsos ir laisvės pojūčio iš vaikų, kartais pamirštame grąžinti visa tai, kuo jie dideliais glėbiais dalijasi su mumis. Kai likimas meta ligos iššūkį, vaikai leidžiasi į ilgą ir sudėtingą kelionę. Čia laikas mums įkvėpti jiems drąsos, padėti neprarasti energijos ir jokiu būdu nepalikti plūduriuoti vidury jūros vienų. Kelkime palankų vėją, kartu vairuokime jų laivelius krantų link ir susigrąžinkime vaikus į saugų uostą.

Prisidėti galime kiekvienas, aukodamas Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Šis nedidelis veiksmas yra didelė vaikų viltis gyventi.